آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 25.68ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رئیس جمهور روسیه در یک جلسه عمومی در کنفرانس بین المللی آنلاین «سفر هوش مصنوعی» تأکید کرد که صنعت هوش مصنوعی یک هیجان زودگذر نیست و به مرور محو نخواهد شد.
  هکرهایی که چند روز پیش اقدام به تخلیه کامل دیتابیس شرکت بیمه طرف قرارداد با ساختار رسمی رژیم صهیونیستی کرده بودند، تهدید کردند در صورتی که تا چند ساعت دیگر به درخواستشان عمل نشود، تمام اطلاعات موجود را در اختیار ایران قرار می دهند.
  مسوول کمیسیون رقابت اتحادیه اروپا احتمالا تجزیه شرکت های بزرگ فناوری در این قاره را آخرین اقدام ممکن برای اصلاح وضعیت بازار دانست.
  محققان چینی یک رایانه کوانتومی ساخته اند که می تواند محاسبات را ١٠ میلیارد بار سریع تر از رایانه مشابه گوگل انجام دهد.
  روز گذشته مهلت شرکت بایت دنس برای تعیین تکلیف فروش اپلیکیشن تیک تاک تمام شد. این درحالی است که هنوز هیچ اخباری درباره وضعیت فروش این اپ چینی به شرکت های آمریکایی اورکل و والمارت منتشر نشده است.
  شرکت سامسونگ اعلام کرد نسخه ای جدید از مرورگر اختصاصی خود به نام Samsung Internet را با قابلیتها و طراحی جدید عرضه کرده است که امکان مرور فضای مجازی را به بهترین و امن ترین شکل برای کاربران فراهم خواهد کرد.
  دولت آمریکا سرگرم مذاکره با منگ وانژو، مدیر مالی هواوی پیرامون توافقی است که کمک می کند وی که اکنون به جرم نقض تحریم های واشنگتن در بازداشت خانگی در کانادا بسر می برد، به چین برگردد.
  بر اساس آمار منتشرشده توسط IDC، اپل در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ با فروش ۴۱٫۴ میلیون دستگاه پوشیدنی، افزایش ۷۵ درصدی فروش را در بخش اپل واچ تجربه کرد.
  تحت کنترل درآوردن سیستم مدیریت حمل و نقل شهر توسط قهرمان ها یا دشمنان شان موضوع استاندارد فیلم های هکری است. هدف کاراکترها این است که یا برای تعقیب کنندگان ترافیک ایجاد کنند یا برای خودشان مسیر فراری درست کنند. فیلم هایی چون Hackers، Live Free or Die Hard و Taxi نمونه های کوچکی از این نقشه اسکم هستند. این نقشه اسکم که اوایل موضوع نابی برای فیلم ها بود حالا دیگر به کلیشه ی هالیوودی تبدیل شده است. نقشه هک چراغ راهنمایی رانندگی سال 1969 با فیلمی به نام شغل ایتالیایی (Italian Job) پا گرفت. اما بعدها طرح تخریب ترافیکی را در خیلی از فیلم های دیگر شاهد بودیم: مانند The Italian Job ساخت سال 2003 و فیلم بالیوودی Players ساخت سال 2012. صحنه چراغ راهنمایی رانندگی اما با وجود تقلیدهای زیادی که از آن در فیلم ها دیده ایم هنوز هم عنصر مهمی به حساب می آید. از این رو در ادامه، با مقایسه سه نسخه ، سیر تکاملی رفتار فیلمسازان و فیلم بینان را در خصوص هک های زیرساختیِ مهم مورد بررسی قرار دهیم.
  آخرین گزارش های به دست آمده از بازارهای جهانی گوشی هوشمند نشان می دهد که هواوی همچنان در جایگاه دوم میزان فروش ایستاده است. این شرکت با در اختیار داشتن 14.6 درصد سهم از بازار جهانی، موفق به قرارگیری در مقام دوم بعد از رقیب کره ای خود شده است.
  • تعداد رکوردها : 66961