آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 6.828ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  معاون کمک های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران ضمن تاکید بر فعالیت مستمر کارگروه طرح جامع مدیریت کیفیت صادرات گفت: از طریق اجرایی شدن این طرح می توان به مدیریت کیفیت واردات در راستای تولید محصولات صادراتی و ساماندهی تجارت پرداخت که با توجه به اهمیت آن، مدیریت کیفیت واردات نیز جزو اولویت های سازمان است.
  پس از جداسازی اموال شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از سازمان توسعه تجارت ایران هرچند پیش از این، پیشنهادهایی مبنی بر«واگذاری پیمان مدیریتی» مطرح شده بود اما دولت در تصمیم جدیدش اعلام کرد که 80 درصد سهام شرکت نمایشگاه های بین المللی به بخش های خصوصی، تعاونی و عمومی غیردولتی واگذار می شود.
  کلیات طرح پرداخت جوایز صادراتی به صورت سهام به تصویب رسید.
  25 خرداد ماه سال جاری دفتر واردات گمرک جمهوری اسلامی ایران در راستای تخصصی کردن گمرکات کشور، با تنظیم و ابلاغ بخشنامه ای ترخیص انواع ماشین های اداری خودکار داده پردازی (PC)، کیفی (Notebook)، قطعات جانبی رایانه، دوربین فیلمبرداری، عکاسی و مدار بسته را محدود به گمرکات فرودگاه امام خمینی ، پیام، شیراز-کیش، مشهد و اصفهان کرد.
  «روباه به شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی علاقه ایجاد کردن و آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند. اما تو نباید فراموش کنی. تو مسوول آنی می شوی که اهلی اش کرده ای. تو مسوول گل ات هستی...» زمانی که شاملو با ترجمه مسافر کوچولو به بچه های ایران می گفت مسوول گل های شان هستند، می دانست این کودکان، امید را در این کشور زنده می کنند و می دانست آنها به فرهنگ خودشان وفادار خواهند ماند.
  شرکت توسعه تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) نسخه های 2012 کسپرسکی را به بازار ایران معرفی می کند.
  شرکت HP قیمت تبلت تاچ پد (TouchPad) خود را در آمریکا 100 دلار کاهش داد تا نویدگر تشدید رقابت قیمت ها در بازار پرسود تبلت در ماه های آتی باشد.
  شرکت طرح و توسعه رایانه فرد به تازگی دو مدل تبلت ACER و یک مدل تبلت Dell که همگی مبتنی بر سیستم عامل آندرویید ساخته شده اند به بازار ایران عرضه کرده است
  نشست تخصصی مسوولان زیرساخت با فعالان حوزه فناوری اطلاعات منطقه جنوب غرب، در استان ایلام برگزار شد.
  عملیات کابل برگردان با هدف توسعه در مراکز مخابرات ولیعصر (عج)، شهید کرمی، سیزده آبان در شهر تهران و در مرکز مخابرات شهید نصرآبادی (مرکز قدیم کرج) در محدوده مخابرات البرز از امروز (18 مردادماه) آغاز می شود.
  • تعداد رکوردها : 66961