آخرین اخبار
   
  61551رکورد در مدت زمان 12.76ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فناوران - براساس تفاهم نامه ای که میان بنیاد برکت به نمایندگی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و پارک علم و فناوری به نمایندگی از جهاد دانشگاهی در برخی از استان های کشور از جمله کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری منعقد شده، مقرر شده است که ایده های فناورانه با قابلیت تجاری سازی، اشتغال زایی و دارای پتانسیل ایجاد کسب وکار، پس از تأیید اولیه توسط پارک علم و فناوری به معاونت توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت معرفی شوند.
  رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: بین ۲۰ تا ۳۰ درصد اوباش بازداشت شده در سال جاری از افرادی بودند که در فضای مجازی اقدامات مجرمانه و قدرت نمایی انجام داده و به اصلاح عامیانه کُری و رجزخوانی می کردند.
  یارو هم تبریک گفت! 19 مرداد 1398 11:55
  علی شمیرانی- هر چه تلاش کردم از مناسبتی به نام روز خبرنگار بگذرم و به سهم خود کمکی به فراموشی و کمرنگ شدن چنین روزی کنم، نشد. علتش را می گویم.
  علی اصلان شهلا- رییس جمهور به وزیر ارتباطات دستور داده است تا به خبرنگاران کشور یک سال اینترنت رایگان اهدا شود. اینترنت مفتی، هدیه شیرینی است و حتی خود من هم وسوسه شدم که به جای نوشتن این یادداشت و دردآوردن سر خوانندگان، اینترنتم را بگیرم و زیرسبیلی ماجرا را رد کنم. اما هرطور حساب کردم دیدم نمی فهمم فلسفه این اینترنت و این هدیه ( به ما خبرنگاران یا به زوج های جوانی که قبلا اعلام شد تعلق می گیرد) چیست؟
  دبیرخانه اعطای تسهیلات وام به کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان فناوری اطلاعات منتقل شد و فرآیندهای مربوط به دریافت این تسهیلات، تغییر کرد.
  مدیرعامل شرکت گفت: مشکل اصلی در قاچاق گوشی با اطلاعات پاسپورت مربوط به واردات است که هنوز نتوانسته تقاضای بازار را پوشش دهد و همین امر فضا را برای چنین سو استفاده هایی باز می کند؛ اما این به معنای دور زدن طرح رجیستری نیست.
  از پنج شنبه گذشته تاکسی های خودران شرکت «اپتیموس راید» در نیویورک فعالیت خود را آغاز کردند. این تاکسی ها می توانند روزانه ۵۰۰ مسافر و در ماه بیش از ۱۶ هزار مسافر را جابه جا کنند.
  رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) احکام مجریان نظام های استانی طرح راهبردی بیستون را صادر و ابلاغ کرد.
  در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۷۳، با واگذاری ۴ سیم کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، عرضه سیم کارت تلفن همراه در ایران رسماً آغاز شد.
  محققان ژاپنی دُم روباتیکی طراحی کرده اند که به دور بدن بسته شده و باعث تقویت تعادل و چابکی کاربر می شود.
  • تعداد رکوردها : 61551