آخرین اخبار
   
  61551رکورد در مدت زمان 1.965ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فیشینگ آن قدر به کسب و کار رایج و پررونقی تبدیل شده که شاهد حضور ارایه دهندگان خدمات B2B به کلاه برداران هستیم.
  آخرین وضعیت سواد و مدرک تحصیلی کاربران فناوری اطلاعات و ارتباطات نشان می دهد که بیش از ٨ درصد افراد بی سواد در کشور کاربر اینترنت هستند.
  نشست توجیه طرح امن سازی زیرساخت های حیاتی کشور روز شنبه ۱۹ مردادماه با حضور رییس و اعضای کمیسیون افتا، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران، مسوولان مرکز افتای ریاست جمهوری و همچنین نمایندگان کمیسیون های مختلف سازمان برگزار شد.
  جهان در آغاز مسیر تحولی بزرگی قرار دارد که از آن به انقلاب صنعتی چهارم، یا به طور خلاصه صنعت 4.0 (Industry 4.0) یاد می شود. در این دوره صنایع جدید به رسمیت شناخته شده و فناوری هایی همچون هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، کلان داده ها و مقولاتی از این دست از طریق هماهنگی و همجوشی با صنایع و فناوری های دیگر، شکل صنایع آینده را به تمامی تغییر خواهند داد. یکی از این فناوری ها یادگیری ماشین (machine learning) است که به کارگیری آن در صنایع و کارخانجات آغاز شده و تولیدکنندگان در سال 2019، از طریق سرمایه گذاری در پلتفرم های یادگیری ماشین و با بهره گیری از بینش و ادراکی که این پلتفرم ها برای بهبود کیفیت محصول و بازده تولید فراهم می کنند، کف تولید خود را بهبود می بخشند. استفاده از یادگیری ماشین برای ساده سازی مراحل تولید، که از کیفیت قطعات دریافتی از تامین کنندگان آغاز می شود و در مراحل برنامه ریزی تولید تا پردازش و تکمیل کالا ادامه می یابد، امروزه به اولویت تولیدکنندگان تبدیل شده است. بر اساس تحقیقات جدیدی که شرکت مشاوره دیلویت انجام داده، یادگیری ماشین می تواند میزان خواب برنامه ریزی نشده ماشین آلات تولید را بین 15 تا 30 درصد کاهش دهد و به افزایش 20 درصدی توان تولید، کاهش 30 درصدی هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش کیفیت تا 35 درصد بینجامد. در این گزارش به ده موردی اشاره می کنیم که یادگیری ماشین، به تحول در تولید در سال 2019 خواهد انجامید.
  محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با سفر به استان مرکزی، پروژه های زیرساختی و ارتباطی این استان را با اعتباری بالغ بر 172 میلیارد تومان افتتاح کرد.
  فناوران- بعد از موفقیت چاپ سه بعدی قلبی در ابعاد قلب انسان، محققان دانشگاه کارنگی ملون اقدام به تاسیس شرکتی برای تجاری سازی این فناوری کردند.
  به دنبال نمایش فیلم های مرتبط با برگزاری تجمعات مردم روسیه در صفحات یوتیوب، یک نهاد نظارتی روسیه به شرکت آمریکایی گوگل هشدار داد.
  پژوهشگران با استفاده از یک ابررایانه در ظرف تنها ۳ هفته، ۸ میلیون جهان مجازی خلق کردند.
  سامسونگ از نخستین حسگر تصویر ایزوسل برایت اچ ام ایکس با رزولوشن ۱۰۸ مگاپیکسل رونمایی کرد.
  تریستن هریس یکی از مدیران سابق گوگل در مورد تاثیرات منفی فناوری بر روی انسان و نزول بشر به این علت هشدار داده است.
  • تعداد رکوردها : 61551