آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.605ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در سال 98 بودجه خوبی برای شرکت های دانش بنیان در نظرگرفته است که امید می رود عملکرد این شرکت ها را بهبود بخشد.
  فارس - نایب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با تاکید بر اینکه ساختارها تنها یک ابزار هستند، گفت: تشکیل شدن یا نشدن وزارت بازرگانی مسایل موجود را حل نخواهد کرد؛ چراکه مشکل اساسی کشور موارد دیگری است.
  هیات مدیره همکاران سیستم، فرید فولادی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت و جانشین مهدی امیری معرفی کرد.
  توانمندسازی بانوان در عرصه کارآفرینی و مشارکت در تشکل های صنفی دو ابزاری هستند که امکان غلبه بر مشکلات فرهنگی را میسر می سازد.
  سامسونگ در نمایشگاه MWC 2019 از گوشی نوآورانه گلکسی فولد رونمایی کرد؛ این گوشی از نمایشگری با فناوری جدید برخوردار است که به واسطه آن صفحه نمایش بزرگ شده و فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار می‎گیرد.
  فارس- محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از حمله استاکس نت حتماً شنیده اید.
  چهارده سال از انتشار نخستین روزنامه فناوری اطلاعات کشور می گذرد و در این سال ها اتفاقات بی شماری برای این صنعت رقم خورده است. روند رو به رشد و پیشرفت روزافزون علوم و فنون باعث شده است تا در این سال ها شاهد دگرگونی های بی نظیری در این حوزه از علم باشیم و این آگاهی بخشی در خصوص پیشرفت روزمره توسط رسانه هایی صورت پذیرفته است که اطلاع رسانی را جزء رسالت خویش بر شمرده اند.
  رییس فراکسیون اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی از تشکیل و نخستین نشست این فراکسیون خبر داد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طراحی سامانه ای برای ارزیابی صحت اخبار در فضای مجازی خبر داد.
  سوزنی در میان نخ ها 28 اردیبهشت 1398 11:24
  علی شمیرانی- 14 سال پیش که روزنامه فناوران اطلاعات راه اندازی شد، اوضاع و احوال مثل حالا نبود که دولت دو سالی کاغذ مورد نیاز نشریات خصوصی را تامین نکند، وضع اقتصادی مردم طوری نبود که حتی فکر خرید محصولات فناورانه را هم نکنند، نرخ دلار شبیه خاطراتی بود که پدر بزرگ ها تعریف می کردند، کلی شرکت های قدر در این حوزه داشتیم، تلگرام و شبکه های اجتماعی نبودند که مردم و مسوولان را سرگرم جیک جیک کنند و خلاصه همینطوری و روی هوا و هوس این روزنامه درست نشد.
  • تعداد رکوردها : 60534