آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 2.150ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  ویزور 15 مرداد 1390 0:0
  این یک پونتیاک دلوکس 6 سال 1939 است. بدنه این ماشین برداشته شده و بدنه جدیدی با روکشی از جنس Plexiglass ساخته و روی اتاق و موتورهای آن نصب شده است. این ماشین که لقب “ ماشین روح” را به خود گرفته است برای شرکت در نمایشگاهی که ژوییه در نیویورک بر پا شد، بازسازی شده است.
  اپل وب سایت رایانش ابری خود (iCloud.com) را راه اندازی کرد و فعلا فقط کاربران iOS 5 و OS X 10.7.2 که مشترک طرح برنامه سازان اپل هستند می توانند از این سیستم بتا استفاده کنند.
  کاربران در چین از این پس نمی توانند در هتل ها به طور ناشناس به اینترنت بدون سیم متصل شوند، زیرا دولت چین در اقدامی تازه اماکن عمومی را که به کاربر امکان اتصال بدون سیم به اینترنت را می دهند، به نصب نرم افزاری موظف کرده است که وب گردی به صورت ناشناس را دشوار می کند.
  آژانس ملی امنیت آمریکا در راستای افزایش توانمندی خود برای مقابله با حملات سایبری، قصد دارد تعدادی هکر حرفه ای استخدام کند.
  نتایج بررسی های پژوهشگران انگلیسی نشان می دهد که کودکان بین 10 تا 11 سال قادرند حداکثر از پنج دستگاه فناورانه به طور همزمان استفاده کنند.
  فضاهای اطلاعاتی فضاهایی هستند که در آن مردم با حس آرامش، امنیت و اعتماد به نفس کامل، ایده های خود را پرورش داده و مهارت های درکی و عملی شان را بالا ببرند. در حالی که ممکن است این فضاها در عین اینکه بسیار غیر رسمی هستند، ایجاد و وجود آنها منجر به بروز فرصت های جدید برای مشارکت هایی می شود؛ موقعیتی که در گذشته اصلا وجود نداشت. شاید پربیراه نباشد که در تونس، کشور میزبان دومین اجلاس جهانی جامعه اطلاعات در سال 2005، زمانی که برای نخستین بار مساله قدرت فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید برای تسریع تغییرات سیاسی اساسی مطرح شد، ICT لقب “انقلاب یاس” را گرفت. اتحادیه جهانی مخابرات در گزارش “نقش ICT در توسعه و پیشرفت کشورهای کمتر توسعه یافته” به صراحت بر تجربیات مردمی که در کشورهای کمتر توسعه یافته (LDCs) جهان زندگی می کنند، متمرکز شده است. مطالعات این اتحادیه نشان می دهد که چرا و چگونه کشورهای توسعه یافته به ICT بهای بسیاری می دهند و از آن به عنوان ابزار “توسعه” یاد می کنند. این کشورها معتقدند که نوآوری تکنیکی حتی می تواند در فقیرترین کشورهای جهان نیز بروز پیدا کند. بالاتر از همه اینها، مطالعات
  پس از تعریف مفاهیم پول الکترونیکی ، کیف پول الکترونیکی و مزایا و کاربردهای آن در دو قسمت گذشته ، در این بخش به معرفی یکی از متداول ترین انواع کیف پول الکترونیکی یعنی "کارت های هوشمند مبلغ دار " می پردازیم. کارت های هوشمند خود نیز از دو نوع تراشه ای (CHIPS) و نیز بدون تماس ( Contactless) تشکیل شده اند .در این شماره کارت های هوشمند مبلغ دار بدون تماس را بعنوان پر کاربردترین کیف پول الکترونیکی توضیح داده خواهد شد.
  بدون تیتر 15 مرداد 1390 15:0
  مدیرکل پایانه های استان تهران از انعقاد تفاهم نامه با بانک صادرات برای خرید تلفنی بلیت اتوبوس بین شهری از طریق کارت شتاب خبر داد و گفت: این سیستم هفته دولت امسال برای اولین بار در کشور راه اندازی می شود.
  دولت پاکستان به دلیل نگرانی از ناتوانی در تکمیل به موقع خط لوله انتقال گاز ایران و برای اجتناب از پرداخت ماهانه 200 میلیون دلار جریمه خواستار افزایش شش ماهه مهلت خود در این زمینه شد
  • تعداد رکوردها : 66961