آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 6.530ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  پس از تغییراتی در ترکیب اعضای شورای پول و اعتبار، موضوع افزایش نرخ سود سپرده های بانکی برای دومین بار به این شورا می رود.
  مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی از مذاکره با مسوولان ورزشی برای جلوگیری از تبلیغات غیرمجاز موسسه های مالی و اعتباری در ورزشگاه ها خبر داد.
  برای جلب اطمینان مردم، به زودی انواع سکه را به شکل بسته بندی روانه بازار می کنیم.
  بانک های مجازی که در کشورهای پیشرفته جای خود را باز کرده اند اما متاسفانه هنوز در ایران نتوانسته اند جایگاهی به دست آورند. به گفته مدیرکل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی در حال حاضر هفت گروه تقاضای تاسیس بانک مجازی را ارایه کرده اند که در دست بررسی است. مجوز فعالیت بانک های مجازی که تا حدودی شبیه به تاسیس بانک های خصوصی است به افرادی که صلاحیت داشته باشند و بتوانند از هفت خوان بانک مرکزی عبور کنند ارایه می شود. چگونگی تاسیس بانک مجازی که در یکهزار و بیست و پنجمین جلسه شورای پول و اعتبار به تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در 61 ماده و 15 تبصره به تصویب رسید موضوعی است که در گفت و گو با مدیرکل مقررات ،مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی به آن پرداخته شد.
  نام محمد ثروتی سال هاست که با نمایشگاه پیوند مستقیم دارد و در طول یک سال گذشته هم، محمد ثروتی تقریبا معادل الکامپ شانزدهم شده است. عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران که تا پیش از الکامپ شانزدهم، با اجرای غرفه ایران در جیتکس، سبیت و یکی دو دوره ITU در شرکت اش "پارسان" داشت زندگی اش را می کرد، با پذیرفتن اجرای الکامپ، ناگهان خود را در معرض انتقادات بی شمار قرار داد. انتقاداتی که گاه عصبانی اش کرده و البته بعضی ها را هم می پذیرد. همین امروز هم که هفت ماه از الکامپ شانزدهم گذشته و رفته رفته صنف آماده هفدهمین الکامپ می شود، اگر به دفتر محمد ثروتی بروی، با تعداد زیادی نامه و مکاتبات مرتبط با الکامپ شانزدهم، یا به قول خود او الکامپ ماضی ، مواجه می شوی که نشان می دهد ثروتی هنوز درگیر همان ماضی است. با محمد ثروتی در مورد آنچه بر "الکامپ ماضی" گذشت و آنچه بر "انتخابات آتی" سازمان نظام صنفی رایانه ای می گذرد، گفت وگو کرده ایم.
  انتشار یک بدافزار جدید برای سیستم عامل آندرویید دوباره تهدیدات فزاینده علیه تلفن های همراه را به ما یادآوری می کند؛ این بدافزار به محض ورود به تلفن همراه آندروییدی فهرست تماس های صاحب تلفن را ضبط و سپس آنها را به یک سرور ارسال می کند.
  گوشی N8 نوکیا با خلق انیمیشن Gulp رکورد گینس را در تولید انیمیشن فریم ثابت با بزرگ ترین صحنه به نام خود ثبت کرد.
  کارشناسان موسسه امنیتی CA Security موفق به شناسایی یک بدافزار جدید شده اند که برای آلوده کردن گوشی های هوشمند مجهز به سیستم عامل آندرویید طراحی شده و می تواند مکالمات کاربران را به طور کامل ضبط کند.
  شرکت ترندمیکرو محصول امنیتی تازه ای را برای کاربران گوشی های همراه و تلفن های موبایل هوشمند عرضه کرده است.
  • تعداد رکوردها : 66961