آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 6.312ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با روشنگری اصحاب رسانه خوشبختانه افکار عمومی به حدکافی تنویر شد و جدیت خبرنگاران مانع ادغام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد
  خدمات مالی همراه با ایجاد مزیت هایی همچون پرداخت در هر زمان و مکان، توسعه سریع و آسان شبکه پذیرندگان، سرمایه گذاری پایین و هزینه بسیار پایین برای پذیرندگان و وجود فرصت هایی همچون وجود حدود 6 میلیارد کاربر تلفن همراه جهان و 615 میلیون کیف پول روی تلفن همراه در جهان، مورد توجه اکثر کشورهای جهان قرار گرفته است. در کشور ما پس از اجرای سیستم های بانکداری همراه توسط بانک های کشور، یکی از اپراتورهای تلفن همراه اقدام به راه اندازی محدود طرح پرداخت همراه به نام جیرینگ کرده که اجرای این طرح از نظر بانک مرکزی به نوعی مداخله در سیستم پولی و بانکی کشور تلقی شده است. این گزارش با بررسی وضعیت ارایه و رشد خدمات مالی همراه در جهان و بررسی وضعیت فعلی کشور قصد شناسایی مزایا و تبعات حاصل از اجرای این طرح را دارد.
  ما هر چه می پرسیم دلیل گران بودن اینترنت چیست، جوابی نمی گیریم. یعنی جواب می گیریم - چون از سال 83 که سال پاسخگویی مسوولان نام گرفت، دولت همیشه دولت پاسخگو بوده است- اما پاسخ درست و قانع کننده ای نمی گیریم. در عوض دایم می شنویم اینترنت ارزان می شود. حتی می شنویم که اینترنت "باز" ارزان می شود [مدیرعامل شرکت زیرساخت: اینترنت امسال باز هم ارزان می شود- وایمکس نیوز- 14 مرداد].
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به لایحه امور گمرکی ماده 9 از بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات را به تصویب رساندند.
  لایحه عضویت ایران در انجمن بین المللی پارک های علمی به منظور گسترش حضور فعال ایران در سازمان ها و مجامع بین المللی و بهره گیری از آن برای تامین منافع ملی از سوی رییس جمهور تقدیم مجلس شد.
  پژوهشکده ICT جهاد دانشگاهی ده­ ها طرح مختلف در زمینه ICT در سطح ­سازمانی و ملی انجام داده و در دست انجام دارد و مهم ترین هدف کارشناسان این پژوهشکده، انجام کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی در طرح های ملی و سازمانی برای تحقق اهداف مندرج در صنایع بالادستی است. این پژوهشکده تا به حال پروژه های بسیاری با تمامی دستگاه ها و به خصوص وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته است. در آستانه سی و یکمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی مشاور رییس پژوهشکده ICT جهاد دانشکاهی در گفت و گو با فناوران به تشریح دستاوردهای این پژوهشکده پرداخته است.
  امروز در جلسه کمیسیون صنایع، وزیر ارتباطات و مسوولان تامین تله کام در خصوص تاخیر و وضعیت اپراتور سوم به اعضای کمیسیون صنایع توضیح می دهند.
  همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ایرانسل با ارایه محصولات متنوع قرآنی، در طرح ضیافت رمضان ایرانسل، پذیرای مشترکان، علاقه مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خواهد بود.
  ماهیت بازار مخابرات از سه جنبه ساختاری، رفتاری و عملکردی (مدل SCP) در گارگاه آموزشی “مدیریت و سیاستگذاری رگولاتور و ارزیابی اثرات آنها در حوزه ICT” مورد بررسی قرار گرفت تا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات با توجه به شرایط بلوغ بازار مخابرات کشور بتواند مقررات لازم را برای هر سه مولفه تنظیم کند.
  برای داشتن موتور جست وجوی ملی و برای اینکه بتوانیم اطلاعات بسیاری را برای خودمان توسط آن جست وجو کنیم، نیاز به دیتاسنتری وجود دارد.
  • تعداد رکوردها : 66961