آخرین اخبار
   
  61551رکورد در مدت زمان 2.667ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 98، با تاکید بر تلاش و کوشش و شکوفایی حاصل از حضور موفق و موثر نخبگان در کشور، برگزار شد.
  فارس - وحید یزدانیان رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پروژه سیستم عامل بومی در این پژوهشگاه تعریف نشده اما تعاملات ما با تیم های این پروژه باعث شده تا آنها بتوانند از تجهیزات و آزمایشگاه های این مرکز استفاده کنند.
  علی شمیرانی- نگاه حاکم بر فضای مدیریتی و عمومی کشور اینگونه جا افتاده که بروز تخلف و یا جرایم از سوی مسوولان و یا نهادهای کشور تنها به اختلاس، رشوه، تبانی و امثالهم خلاصه می شود. در حالیکه «هر گونه سوء مدیریتی که منجر به اتلاف و تضییع اموال عمومی شود» نیز جرم بوده و قابلیت تعقیب کیفری دارد.
  علی اصلان شهلا- در حالی جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (موسوم به فیلترینگ) پس از دو سال توقف، بالاخره برگزار شد که 15 ماه پیش، 6 وزیر و دو نماینده مجلس عضو کمیته، در نامه ای خواستار برگزاری جلسات برای بررسی رفع فیلتر توییتر شده بودند.
  سید جهانگیر آقازاده- امروز مقام منیع وزارت فاوا ذیل عکس هایی هنری از یک مدرسه کپری در اینستاگرام کامنت فرمودند که در حال وصل مدارس کپری به اینترنت برای هوشمند سازی این مدارس هستیم و فعلا مدارس کپری بلوچستان و کرمان را از طریق اینترنت به هم وصل کرده ایم و از ملت کپر پرور هم تقاضا کرده اند اگر مدرسه کپری سراغ دارند به ایشان نشانی بدهند و لابد ده گیگ اینترنت رایگان دریافت دارند. گویا جناب وزیر لایق عمرشان را جزم فرموده اند تا نسل مدرسه کپری غیر هوشمند را از صفحه روزگار محو بفرمایند لذا:
  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) خواست برای حضور استارتاپ های ایرانی در بازارهای جهانی، همکاری کند.
  رییس هیات مدیره انجمن بلاکچین در نشست خبری انجمن بلاکچین و واحد رمزارز نظام صنفی رایانه ای کشور تصریح کرد: بخش خصوصی خواستار تعلیق مصوبه اخیر هیات دولت در زمینه ماینینگ است.
  معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه سبد فعالیت صندوق نوآوری و شکوفایی گسترده شده است گفت: ظرفیت پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان تا سه برابر سرمایه این صندوق در سال شده است.
  هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور از 28 تا 30 شهریورماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
  «بلومبرگ» در گزارشی جدید به نقل از منابع آگاه افشا کرد که کمپانی فیس بوک به صدها پیمانکار خارج سازمانی پول می دهد تا چت های صوتی کاربران سرویس های این شرکت را روی کاغذ بیاورند.
  • تعداد رکوردها : 61551