آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.152ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فراخوان تشویق و ترغیب دستگاه های اجرایی برای به کارگیری محصولات بومی حوزه فناوری اطلاعات از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری منتشر شد.
  در دومین جلسه کمیته راهبری دفاتر خدمات الکترونیکی شهر مقرر شد پروانه دفاتر الکترونیکی فاقد کیفیت لغو شود.
  در بخش اول این مقاله به معرفی خدمات ارزش افزوده، وضعیت آن در کشورمان و در دنیا پرداخته شد و روند بهبود کیفیت آن با ارائه گزارش چند شاخص کیفیت و مقایسه موردی با کشور انگلیس مورد بررسی قرار گرفت. در بخش دوم، از اهمیت توجه به شاخص ها و روندها گفته شد و نقش ویژه پرداخت اپراتوری در بازار خدمات دیجیتال کشورمان بیان شد. در این بخش با توجه به مأموریت همراه اول، تحقق رویای دیجیتال، به روند ارائه خدمات دیجیتال خواهیم پرداخت و نقش آن در کسب وکارهای دیجیتال را بررسی خواهیم کرد.
  با توجه به اینکه در هفته های گذشته محدودیت ها علیه هوواوی بیشتر شد، هم اکنون وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده است که مهلتی ۹۰ روزه به مشتریان آمریکایی برای خرید از یک تامین کننده دیگر خواهد داد.
  نایب رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با بیان وضعیت کنونی بازار کامپیوتر گفت: از حدود یکسال پیش تاکنون که نرخ دلار در بازار آزاد جهشی چند برابری به خود گرفت، قیمت کالاهای کامپیوتری همانند سایر کالاها در صنوف مختلف افزایش یافت و کماکان به دلیل نوسان نرخ ارز به ثبات نرسیده است. این امر موجب شده تا کاربران به دلیل کاهش بنیه مالی و در اولویت قراردادن رفع نیازهای اساسی از خرید کالاهای کامپیوتری منصرف شوند و به این ترتیب بازار در رکود عمیقی فرو رود.
  رییس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر تاثیر مثبت ورود دادستانی به قیمتگذاری مسکن در برخی سایت ها، گفت: مشاوران املاک عامل گرانی مسکن نیستند. این نوع دیدگاه باید اصلاح شود.
  معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی از برنامه این صندوق برای صدور ضمانت نامه های اعتباری برای شرکت های دانش بنیان خبر داد.
  معاون وزیر ارتباطات گفت: برای جلوگیری از ایجاد محدودیت در جامعه دسترسی به سامانه احراز هویت کاربران تنها برای درخواست منطقی و ضروری فراهم می شود که تمامی کسب و کارهای خرید و فروش آنلاین مجاز به استفاده از سامانه خواهند بود.
  سازمان هواپیمایی کشوری انگلستان اعلام کرد که یک تیم نوآوری جدید با نام Innovation Sandbox راه اندازی می کند که شرکت هایی مثل آمازون ایده های خود را در زمینه ساخت پهپاد در این قالب تست کند. یکی از شرکت هایی که در این پروژه فعالیت خواهد کرد، آمازون خواهد بود.
  گوگل عرضه نسخه جدیدی از عینک واقعیت افزوده گوگل گلس را اعلام کرد. به این ترتیب، این محصول که تا کنون به صورت تجربی ساخته شده بود، از این پس یک محصول رسمی گوگل است.
  • تعداد رکوردها : 60534