آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.277ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه وزیر بهداشت قول داده که طرح الکترونیکی شدن پرونده بیماران تا پایان خرداد ماه جاری عملیاتی شود، گفت: مدیریت منابع وهزینه ها با الکترونیکی شدن پرونده بیماران امکان پذیر است.
  آیین نامه طرح حمایت از شرکت های نوپا در اقتصاد دیجیتال توسط هیات وزیران تصویب شد.
  سازمان فناوری اطلاعات ایران، نحوه امکان استفاده کسب وکارهای دیجیتال از داده های دولتی را تحت پلتفرم «سروا» اعلام کرد.
  در بخش اول مقاله به معرفی خدمات دیجیتال مبتنی بر پرداخت اپراتوری در کشورمان و در دنیا پرداختیم. ضمن این که در روند تحول دیجیتال و ارتقای کاربری محصولات دیجیتال آمار و ارقام شاخص های مرتبط با کیفیت خدمات و رضایت مشترکین ارائه شد. شاخص های کلیدی ما نشان دهنده جهش قابل توجه در کیفیت خدمات دیجیتال است ولی متاسفانه هنوز تصویر 5 سال پیش در اذهان به جا مانده و نیازمند مقایسه و بیان این شاخص ها در طول زمان هستیم تا بتوانیم واقعیات امروز را به مردم و فعالان حوزه ICT نشان دهیم. اما تعریف شاخص و سنجه های عملیاتی چه مزایایی برای ما دارد و چرا به آن نیازمندیم؟
  با توجه به آنکه شرکت چینی هوواوی روز پنج شنبه در فهرست سیاه تجارت با آمریکا قرار گرفت، حالا گوگل با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که قصد دارد ادامه همکاری و فعالیت خود را با این غول تکنولوژی بزرگ خاتمه بخشد.
  رییس کمیسیون شبکه و مراکز داده های سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: اطلاعات و ارتباطات و تکنولوژی های مربوط به آن که در تمام مراکز حساس و زیرساخت های کشور استفاده می شوند، وارداتی هستند و در حال حاضر چاره ای جز وارد کردن این تکنولوژی نداریم.
  فارس - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به برخی مصوبات هیأت دولت با موضوع واردات بدون انتقال ارز پرداخت و گفت: اگر این واردات، با ارز بازار آزاد صورت گیرد، در نهایت منجر به عدم کنترل بازار و افزایش نرخ ارز و حتی پولشویی خواهد شد.
  استارتاپ های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی به منظور ارتباط با فعالان عرصه کشاورزی، مواد غذایی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته حضور می یابند.
  هومن حاجی پور، معاون کسب وکار اتاق تهران، اعلام کرد هیات دولت در راستای پیشنهاد اتاق تهران برای بخشش تمام یا قسمتی از جریمه های مقرر در قانون تامین اجتماعی، طرحی را به تصویب رسانده است.
  پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اعلام انتشار کتاب بررسی تجربیات جهانی شرکت های استارتاپ در حوزه معدن گفت: این صنعت نیازمند راه حل های خلاقانه و نوآورانه برای تبدیل شدن به صنعتی مولدتر و پایدارتر است.
  • تعداد رکوردها : 60534