آخرین اخبار
   
  60103رکورد در مدت زمان 1.934ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  بخش Arts & Culture گوگل روز جهانی میراث فرهنگی را با بسط پروژه میراث باز خود جشن گرفت؛ این پروژه به حفاظت دیجیتالی آنلاین از سایت های تاریخی می پردازد. حال این بخش قصد دارد به بازسازی نوتردام کمک کند.
  در جریان برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC 2019) که روز سوم ژوئن برگزار می شود، اپل امکاناتی همچون میانبرهای سیری و Screen time را برای سیستم عامل MacOS معرفی می کند و به این ترتیب سیستم عامل مک و iOS به هم نزدیک تر می شوند.
  عضو هیات مدیره و رییس کارگروه کافی نت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با تشریح دلایل ساماندهی مجوزهای دسترسی کاربری (IP) برای ثبت اظهارنامه های مالیاتی توسط کافی نت‎ها گفت: اتحادیه هر سال اقدام به ساماندهی مجوزهای دسترسی کاربری ثبت اظهارنامه مالیاتی می‎کند تا دست افراد سودجو از بازار کوتاه شود و کافی نت های مجاز بتوانند با خیالی آسوده فعالیت کنند.
  شرکت سامسونگ به منظور آشنایی مخاطبان ایرانی با قابلیت های گوشی های کهکشانی این شرکت، کارگاه های آموزشی با موضوعات متنوع در مرکز تجربه(Experience Store) اندرزگو تهران برگزار می کند.
  اطلاعاتی درباره گوشی جدید اپل منتشر شده که حکایت از دوربین تله‎فوتو و وضوح تصویر 12 مگاپیکسلی این گوشی دارد.
  گزارش ها حاکی است که سامسونگ رونمایی از گوشی Galaxy Fold را در چین به تعویق انداخته است.
  معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هزینه پارک حاشیه ای هوشمند را اعلام کرد و گفت: فکر می کنم مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای تا پایان سال جاری در کل شهر اجرایی شود.
  گویا این فقط چین نیست که ناشناس بودن کاربرانش را در اینترنت دوست ندارد. زیرا به تازگی دولت اتریش پیش نویس قانونی را معرفی کرده است که در آن شهروندان این کشور بدون نام واقعی قادر به اظهار نظر در فضای مجازی نخواهند بود.
  گوشی باز هم گران شد 3 اردیبهشت 1398 11:1
  سایت همتا از شب یکشنبه بدون اطلاع قبلی بسته شده و به این ترتیب امکان ثبت و رجیستری اندک گوشی هایی که از مسیر مسافری به کشور وارد می شد، در این سامانه غیرممکن شده است.
  معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه فرابورس فضای بسیار خوبی برای رشد و توسعه فین تک ها ایجاد کرده است، تاکید کرد که بازیگران اصلی سنتی اقتصاد برای رشد خود باید روی فین تک ها سرمایه گذاری کنند.
  • تعداد رکوردها : 60103