آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.230ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از امضای تفاهم نامه میان پلیس راهنمایی و رانندگی و دو اپلیکیشن مسیریاب ایرانی خبر داد.
  هم زمان با روز جهانی ارتباطات از چهار طرح ارتباطی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.
  ای چارده ساله قرة العین 30 اردیبهشت 1398 12:50
  روزنامه فناوران چهارده ساله شد. انگار همین دیروز بود. خبر کوتاه بود و خوش! فناوری اطلاعات صاحب روزنامه شد. خیلی از بخش های بزرگ تر اقتصادی در کشور هنوز رسانه روزانه پر تیراژ نداشتند و ما داشتیم. فناوران به سرعت رشد کرد. در روزگاری که ارتباط مان تنها از طریق اینترنتی کند و عذاب آور بود و شبکه های اجتماعی وجود نداشت، دل مان خوشی بود به روزنامه ای که صبح ها روی میزمان بود با بوی دلنشین مرکب چاپ. می خواندیم و می نوشتیم. فناوران شد بستری برای درد دل های، گلایه ها و جر و بحث های مان. دنیای فناوری اطلاعات کوچک بود و فناوران درگاهی بود که وصل مان می کرد به دهکده جهانی. فناوران مکتبی بود که نسل جدید از روزنامه نگاران صنعت را تربیت کرد. بی ربط نیست که امروز ایمان بیکِ هنوز جوان، ادیب و مرد همیشه سردبیر فناوران را استاد بیک می خوانیم.
  «خدمات ارزش افزوده» عنوانی است که اخیرا در رسانه ها از آن زیاد شنیده ایم و شاهد موضع ­گیری­ های مختلفی در موافقت یا مخالفت آن بوده ایم، در حالی که هنوز تصور درستی از آن در جامعه وجود ندارد. تصویر غالبی که از «خدمات ارزش افزوده» در رسانه ها ارائه شده، باعث شده تا بسیاری از مردم تصور کنند که اپراتورها با همکاری جماعتی خاص، راهی برای جبران هزینه ­های سنگین خود یافته اند. طوری از این خدمات گفته می شود که گویی یک مزاحم همیشگی به تلفن همراه آنها اضافه شده؛ این در حالی است که افرادی از همین مردم از خدمات مورد نیاز خود بهره می برند، بعضی از امور روزمره زندگی و تفریح آنها با استفاده از همین خدمات راحت تر و ساده تر شده و حتی میزان رضایت شان نسبت به این موضوع در سال های اخیر افزایش یافته است.
  طبق اعلام کمیته اجرای طرح رجیستری، رجیستری موبایل مسافری به شکل فعلی از اول خرداد لغو می شود و از ماه آینده این سامانه فقط پذیرای گوشی های مسافران واقعی خواهد بود که این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود.
  سامسونگ و هوواوی بالاخره به دعوای حقوقی درازمدت خود برسر پتنت‎های موبایل پایان دادند و در رابطه با 40 پرونده حقوقی بازشان به توافق رسیدند.
  علاقه به تولید گوشی های هوشمند دارای دوربین های کشویی روز به روز در حال افزایش است و ایسوس هم تصمیم گرفته گوشی زن فون ۶ را با چنین دوربینی و به همراه باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری عرضه کند.
  هوواوی بالاخره از گوشی پرچمدار جدیدش با پشتیبانی از شبکه 5G رونمایی کرد.
  معاونت علمی- ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پایان نامه ها و رساله های فناورانه که منجر به ایجاد کسب و کار در حوزه وظایف توسعه فناوری این ستاد می شود حمایت می کند.
  نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی گفت: طی جلسه که امروز با سرپرست و معاونین سازمان امور مالیاتی داشتیم، مقرر شد تا کارگروهی متشکل از نمایندگان اصناف و سازمان امور مالیاتی تشکیل و نسبت به تعیین مالیات قطعی مشاغل اصناف در سال ۹۷ تصمیم گیری کند.
  • تعداد رکوردها : 60534