آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران با بیان اینکه اختلاف نرخ رسمی و غیررسمی در هر دلار 200 تومان است که رانت محسوب می شود، گفت : یک چشمه رانتی در کشور ما در حال شکل گیری است که رقم آن ده ها برابر اختلاس اخیر است.
  بدون تیتر 25 مهر 1390 11:44
  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی اخلال مالی شبکه بانکی در شش سرفصل خبر داد.ارسلان فتحی گفت: وضعیت صدور اعتبارات اسناد ریالی، نحوه نظارت و تعریف اعتبار اسنادی، قوانین صدور اعتبارات و تنزیل بانک خریدار و گشایش کننده و ابلاغ کننده اسناد و فرآیند نظارت بر بانک ها و بانک مرکزی از موارد مورد بررسی است.
  پروژه نصب و راه اندازی20هزار دستگاه پایانه فروش (POS) بانک تات که عملیات اجرایی آن از تاریخ 25 خرداد ماه آغاز شده بود، دیروز به پایان رسید.
  معاون برنامه ریزی وزیر نفت با بیان اینکه تاسیس بانک نفت می تواند به تامین مالی پروژه های نفتی کمک کند،گفت: آمادگی تاسیس این بانک وجود دارد و در مرحله طی مراحل اداری نزد بانک مرکزی است.
  نوکیا دو گوشی جدیدش از سری ارزان قیمت ها را برای بازارهای نوظهور به طور رسمی معرفی کرد.
  شرکت موتورولا در حال برنامه ریزی است تا گوشی جدیدی از سری Razr که طی پنج سال گذشته محبوبیت زیادی داشت را راهی بازار کند.
  هنوز به شکل رسمی آمار فروش گوشی های تلفن همراه در دنیا گزارش نشده است، اما یک شرکت تحقیقاتی در کره تخمین زده که 384 میلیون دستگاه گوشی در سراسر دنیا به فروش رسیده است.
  شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرده که به زودی نسخه بعدی بادا را راهی بازار می کند و به این ترتیب در نظر دارد تا به لحاظ نرم افزاری استقلال بیشتری پیدا کند.
  یک نفر از هر پنج کاربر تلفن های هوشمند بلک بری قصد دارد تا گوشی دیگری را جایگزین کند.
  تحقیقات نشان داده ترافیک موبایلی از سال گذشته تا کنون دو برابر شده است.
  • تعداد رکوردها : 60534