آخرین اخبار
   
  60103رکورد در مدت زمان 1.981ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  با معرفی نمایندگان بخش دولتی از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نخستین جلسه دور نهم هیات نمایندگان اتاق تهران روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  معاون تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت درباره امنیت سامانه جامع تجارت، از حملات هر روزه هکرها به این سامانه خبر داد و گفت: تاکنون هیچ حمله ای به سامانه تجارت موفق نبوده و تیمی ویژه حملات را رصد و موارد امنیتی را بروز می کنند.
  مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه پروژه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی را استان به استان تعمیم می دهیم گفت: امید است این سامانه طی شش ماهه اول سال جاری به صورت کامل و جامع در کل کشور مستقر شده باشد.
  فارس - منصور غلامی وزیر علوم در پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: به دلیل برخورد غیرمنطقی اینستاگرام و اطاعت از دولت امریکا در محدود کردن و مسدود کردن صفحات برخی از کاربران ایرانی، برای مدتی صفحه خودم را غیرفعال می کنم.
  برنامه های آموزشی فین استارز پلاس با عنوان «استارز آکادمی» از دوم اردیبهشت ماه در سالن 41 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی آغاز می شود که استارت آپ ها و علاقه مندان به منظور بهره مندی از مباحث این دوره ها می توانند از هم اکنون در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنند.
  پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما در واکنش به بسته شدن حساب های کاربری شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی در یوتیوب، گفت: این اقدام دیکتاتوری رسانه ای است.
  عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: سایت های اینترنتی امروز عملا به علت نبود قوانین جدی و محکم به عاملی برای تلاطمات بازار مسکن تبدیل شده اند.
  عضو کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران با بیان اینکه 60 درصد تاکسی های پایتخت مجهز به سامانه پرداخت الکترونیک هستند، گفت: عوارض طرح ترافیک برای پلاک های «ع» از جمله تاکسی های فرودگاه 70 درصد تخفیف دارد.
  شرکت فاکسکان، روز جمعه گذشته بر برنامه اش برای ایجاد یک کارخانه تولید نمایشگر LCD در ایالت ویسکانسین آمریکا تاکید کرد. ساخت این کارخانه قرار است از تابستان امسال آغاز شود.
  شیائومی در حال طراحی و تولید دو گوشی پرچمدار جدید است که گفته می شود با دوربین کشویی راهی بازار خواهند شد.
  • تعداد رکوردها : 60103