آخرین اخبار
   
  66959رکورد در مدت زمان 2.503ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور ایرانی و پاکستانی در نشستی آنلاین با یکدیگر مذاکره می کنند تا شرایط برای توسعه بازار بین دو کشور فراهم شود.
  نایب رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه کسب و کارها به شدت ضعیف شده اند، گفت: صنوف از اسفند سال گذشته درگیر کرونا هستند و لازم است سازمان امور مالیاتی، عملکرد امسال را کرونایی در نظر بگیرد.
  بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش و طبق آخرین آمار منتشر شده از فعالیت کاربران در شبکه شاد تاکنون بیش از ۱۲میلیون دانش آموز، ۱۱۱ هزار مدیر و ۷۰۶ هزار معلم در پلتفرم شاد احراز هویت شده اند.
  مدیر طرح سی.ان.جی شر کت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت:آذرماه ثبت نام برای دوگانه سوزکردن مسافربرهای اینترنتی آغاز می شود و براساس مصوبه شورای اقتصاد، گازسوزی این خودروها تا ۷۵ درصد رایگان است و صاحبان خودرو ۲۵ درصد هزینه را می پردازند.
  آخرین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حاکی از عبور تعداد مشترکان اینترنت پهن باند در کشور از مرز ۸۶ میلیون نفر است.
  شیوع کرونا ضرورت کاهش مراجعات حضوری به شعب بانکی را بیش از هر زمان دیگری نمایان می کند؛ اما به دلیل وجود مشکلات و عدم توسعه زیرساخت ها، اکنون کرکره بانک ها حتی در دوران تعطیلی هم بالا می رود.
  عضو هیات مدیره اتحادیه و انجمن صنفی کسب وکارهای مجازی می گوید: امتا می توانست بهتر از این باشد اما دوستان به پیشنهادهای و مشورت های ما اعتنا نکردند.
  در نشستی خبری به صورت مجازی، آیین رونمایی از درگاه ملی قوه قضاییه در آدرس eadl.ir، کارتابل یکپارچه خدمات قضایی و سامانه هدایت الکترونیک قضایی (سها) در راستای قوه قضاییه هوشمند با حضور عیسی زارع پور رییس مرکز آمار و فناوری دستگاه قضا برگزار شد.
  مشاور عالی و مدیر کل حوزه شهردار تهران از ارایه سرویس جدیدی در اپلیکیشن «تهران من» خبر داد که امکانی را برای ناشنوایان ایجاد می کند تا از طریق آن بتوانند در صورت وقوع حادثه، بدون نیاز به تماس تلفنی و تنها از طریق اپلیکیشن از آتش نشانی درخواست کمک کنند.
  امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات طی نامه ای با قید فوریت(آنی) خطاب به دبیر کمیسیون فرهنگی هیات دولت، خواستار اضافه شدن تبصره ای به لایحه اصلاح ماده 92 قانون شهرداری برای تأمین حقوق دفاتر کار مجازی شد.
  • تعداد رکوردها : 66959