آخرین اخبار
   
  60103رکورد در مدت زمان 2.043ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  در حالی که ۵ ماهی تا عرضه گوشی جدید اپل زمان باقی است، تصویری از مدیرعامل فاکسکان منتشر شده که ظاهرا آیفون ۱۱ در دست دارد.
  معرفی پروژکتور F1 ایسوس 2 اردیبهشت 1398 10:53
  ایسوس از پروژکتور LED خود به نام F1 رونمایی کرد.
  مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان برگزاری اولین رویداد از سلسله رویدادهای "ارایه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران"، با محوریت "مدیریت هوشمند پسماند شهری" گفت: در این رویداد شهرداری تهران 14 نیاز مهم خود را در حوزه مدیریت پسماند شهری ارایه کرده و صاحبان ایده نیز می توانند به ارایه راه حل های خلاقانه خود در این حوزه بپردازند.
  پیامرسان بلک بری در پایان ماه می ۲۰۱۹ برای همیشه تعطیل می شود. این پیامرسان به دلیل وجود انبوه بازی ها، تبلیغات و کانال ها نتوانست کاربران را به خود جلب کند.
  وزیر کشور در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتخاذ تمهیدات لازم برای برنامه ریزی و ارزیابی خسارت های وارده به زیر ساخت های ارتباطات سیار و ثابت در مناطق سیلزده و پیش بینی اعتبارات لازم برای جبران آن و تهیه طرح ها و برنامه های عملیاتی جهت بازسازی و نوسازی این زیر ساخت ها را خواستار شد.
  حجت الاسلام محمد فروهر کارشناس فضای مجازی درباره سیاست گذاری های اینستاگرام گفت: ما در عرصه جنگ سخت توانسته ایم مقابله خوبی داشته باشیم اما در میدان جنگ نرم متأسفانه به دلیل اینکه میدان در دست دشمن است نتوانسته ایم مقابله به مثلی جدی داشته باشیم و دشمن در حال حاضر برای ما تصمیم گیری می کند.
  شبکه های اجتماعی در انگلیس با دستورالعمل ها و توصیه های محدودکننده ای مواجهند که به دلیل نگرانی از امنیت کودکان در اینترنت تدوین شده است. در حالی که تمامی طرف های درگیر مساله موافقند که محافظت از کودکان در فضای آنلاین دارای اهمیت فوق العاده ای است، اعلام تدوین دستورالعمل های جدید موجب مجادلاتی بین شرکت های بزرگ شبکه اجتماعی و دولت شده است. شبکه های اجتماعی می گویند که نمی توانند امنیت کامل و بی عیب و نقصی فراهم کنند و دولت نیز تهدید می کند که اگر این شبکه ها به طور داوطلبانه وارد عمل نشوند، در نقش شرکت های اینترنتی تجدید نظر می کند.
  معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی و با هماهنگی بانک مرکزی و پرداخت یاران فیلترینگ سرویس پرداخت در شبکه های اجتماعی را در دستور کار قرارد داد.
  دبیرکل اتحادیه بین المللی ارتباطات (ITU) در پیامی، «کاهش شکاف استانداردسازی بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه» را به عنوان شعار پنجاهمین سالروز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعات اعلام کرد.
  هفته پیش طرح دوفوریتی به مجلس ارایه شد تا در صورت تصویب، محصولات برند اپل در بازار ایران تحریم شود. فارغ از اینکه طرح مذکور تا چه حد و چگونه قابلیت عملی شدن دارد، که در زمان خود باید به آن پرداخت، اکنون این پرسش نیز مطرح است که در صورت تحریم اپل آیا گوشی های آیفون در بازار ایران از کار می افتند یا کاربران ایرانی به شکل خودجوش اقدام به کنار گذاشتن این گوشی ها می کنند؟
  • تعداد رکوردها : 60103