آخرین اخبار
   
  61551رکورد در مدت زمان 2.059ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رییس اتحادیه فروشندگان موبایل با انتقاد از مقاومت واردکنندگان موبایل در برابر کاهش قیمت ها، تاکید کرد در صورتی که این شرکت ها سود خود را عادلانه و منطقی نکنند، چاره دیگری برای حل مشکل ارزان نشدن قیمت موبایل در بازار خواهیم اندیشید.
  خبر تلاش اپل برای تولید آیفون تاشو مدتی است در فضای مجازی منتشر شده و اطلاعات تازه حاکی است که قیمت این آیفون سرسام آور و برابر با ۳۵۰۰ دلار خواهد بود.
  محققان چینی با همکاری محققان آمریکایی یک نوار فیلم نازک و هوشمندی ابداع کرده اند که شب ها می درخشد و تغییر رنگ می دهد. از این نوار نازک فیلم می توان برای ساخت علائم راهنمایی و رانندگی و برای جلب توجه رانندگان و عابران پیاده استفاده کرد.
  چهارشنبه شب سامسونگ طی مراسم آنپکد از محصولات جدیدش رونمایی کرد. اما یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در این مراسم افتاد، حضور و سخنرانی ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت بود.
  رییس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان فناوری اطلاعات گفت: دولت باید برای راه اندازی خطوط تولید و رونق کار تولیدکنندگان تصمیمات عاجل بگیرد و پایان سال برای تصمیم گیری و اجرا دیر است.
  فناوران - خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه الکترونیکی کردن عوارض در ۴ آزاد راه متعلق به دولت و وزارت راه و شهرسازی اجرایی می شود، گفت: اخذ عوارض الکترونیکی آزاد راه هایی که در اختیار بخش خصوصی است به دلیل آن که هنوز اطمینان کامل ندارند متوقف شد اما فعلا در حال رایزنی هستیم تا این طرح را در تمام آزاد راه های کشور اجرایی کنیم.
  فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور برای اشتغال در شرکت های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد.
  مدیر کل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: بازرسی از تمامی کارگاه های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی الکترونیکی انجام می شود.
  سازمان تنظیم مقررات ارتباطات آمار قطع خطوط موبایلی که پیامک های تبلیغاتی ارسال می کردند را ۱۳۴ هزار سیم کارت عنوان کرد، اما با این وجود کاربران همچنان از دریافت پیامک تبلیغاتی گلایه دارند.
  گروه ویژه اقدام مالی (FATF) و وزارت خزانه داری آمریکا در حال تلاش برای مقررات گذاری بر رمزارزها و تمرکزپذیر کردن آن ها هستند، اما با توجه به ماهیت رمزارزها، این اقدامات تلاشی مذبوحانه است و ایران می تواند در صورت هوشمندی بانک مرکزی از رمزارزها به عنوان ابزار مبادله استفاده کند.
  • تعداد رکوردها : 61551