fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 273538

براساس نظرسنجی سامسونگ

74 درصد کاربران از گوشی برای دورکاری و مولتی تسکینگ استفاده می کنند

سال 2020 با تغییراتی فراگیر همراه بود که نه تنها روش زندگی ما که نوع رابطه ما با فناوری را هم متحول کرده اند. در همین راستا نظرسنجی اخیر سامسونگ نشان داده است که با افزایش تعداد کسانی که از خانه دورکاری می کنند، 74 درصد از کاربران گوشی خود را به محور اصلی کارهایشان تبدیل کرده و برای مولتی تسکینگ یا انجام امور متنوع و همزمان از آن استفاده می کنند.
undefined

فناوران- این نظرسنجی در میان کاربران آمریکایی و کره ای انجام شد که به داشتن یک گوشی همراه تاشو علاقه داشتند و نتایج آن نشان داد که امروزه گوشی های هوشمند بیشتر از هر دستگاه دیگری، برای کاربردهای مختلف استفاده می شوند. همچنین مشخص شد که نسل های جوان بیشتر از گذشته روی گوشی های شان مولتی تسکینگ یا انجام کارهای مختلف را بصورت همزمان انجام می‎دهند. با توجه به این تغییرات در سبک زندگی ما، تقاضا برای قدرت اجرای مولتی تسکینگ در گوشی های همراه بیشتر شده است که این قدرت اکنون در گوشی های تاشو ارائه می‎شود. 

79 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند برای انتخاب گوشی جدید خود به توانایی آن در انجام مولتی تسکینگ توجه زیادی خواهند داشت و البته امکان مشاهده و کار همزمان با چند اپلیکیشن هم برایشان اهمیت زیادی خواهد داشت. کاربران امروزه بیش از هر زمانی به دنبال دستگاه هایی قابل حمل و قدرتمند می گردند که بتواند در انجام کارهای بیشتر در هر مکانی به آنها کمک کند. گوشی های تاشوی سامسونگ که دقیقا با همین رویکرد طراحی شده است، اکنون و دقیقا به موقع به کاربران عرضه شده است. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :