fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 744

در شهرک تحقیقاتی اصفهان

کنفرانس بین المللی پارک های فناوری 2011 برگزار می شود

دولت در راستای فراهم کردن بستری برای تعامل بین متخصصان پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری در منطقه آسیا، با برگزاری کنفرانس بین المللى پارک هاى علم و فناورى در سال 2011 به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موافقت کرد.

روابط عمومي وزارت علوم -  هیات وزیران بنا به پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با برگزاری کنفرانس بین‌المللى پارک‌هاى علم و فناورى در سال 2011 توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موافقت کرد.
بر این اساس گردهمایى بین‌المللى پارک‌هاى علم و فناورى در سال 2011 توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با مشارکت سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی ملل متحد (یونسکو)، انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی (IASP) و انجمن پارک‌های علمی آسیا (ASPA) برگزار خواهد شد.
 این کنفرانس در روزهای اول تا سوم آذرماه با هدف انتقال دانش و تجربه اداره این مراکز مهم، تولید ایده‌های جدید برای توسعه مراکز رشد و پارک‌های علمی و فناوری و تقویت همکاری‌های بین این مراکز برگزار می شود.
 در این کنفرانس در محورهایی همچون قوانین و سیاست‌های حمایتی دولت‌ها از نوآوری و توسعه فناوری، اهمیت و ضرورت شبکه‌سازی در مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، نقش پارک‌های علم و فناوری در برنامه‌های توسعه ملی و منطقه‌ای، بازاریابی در مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، نظام‌های ملی نوآوری و برنامه‌های توسعه فناوری و راهکارهای گسترش ارتباطات بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های مستقر بحث و تبادل نظر می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :