fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 273691
تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 11:56

ایجاد شبکه فناوری در سیستان و بلوچستان و ارایه 30 طرح

شبکه های فناوری و نوآوری در استان های مختلف ایجاد می شوند تا توسعه متوازن زیست بوم نوآوری را ببینیم. سیستان و بلوچستان دارای این شبکه شد.
undefined

فناوران- فرید شاهمرادی مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کووید 19، امکان برگزاری نمایشگاه های حضوری در هفته پژوهش مقدور نشد. بر این اساس در راستای تبدیل تهدید به فرصت ایده ایجاد نمایشگاه مجازی دائمی و همچنین شبکه فناوری و نوآوری استان سیستان و بلوچستان اجرایی شد.

مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان ادامه داد: در شبکه فناوری و نوآوری سیستان و بلوچستان که توسط فن بازار ایجاد شده است، تمام شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و بازیگران زیست بوم نوآوری استان این فرصت را پیدا می کنند تا نیازهای فناورانه، طرح های پژوهشی، فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری خود را عرضه کنند و پاسخ های مناسب دریافت کنند.

شاهمرادی در ادامه گفت: در حال حاضر 30 طرح سرمایه گذاری بر اساس اولویت ها، مزیت های استان و هر شهرستان در قالب این نمایشگاه و شبکه دائمی عرضه شده است. همچنین فن بازار منطقه ای استان سیستان و بلوچستان موفق شده است تا 15 عرضه و تقاضای فناوری را مدیریت کند. این 15 مورد در دید عموم قرار گرفته است تا شرکت های توانمند بر اساس نیاز خود به آن پاسخ دهند.

وی در ادامه ضمن توضیح برنامه های مختلف شبکه فن بازار در سراسر کشور گفت: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نهادهای مانند وزارت علوم،تحقیقات و فناوری، برنامه های نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در سراسر کشور اجرا شده است، امیدوار هستیم با حمایت این معاونت، روند رشد روزافزون زیست بوم نوآوری کشور در این منطقه همچنان رو به رشد و در حال ترقی باشد.

منبع:معاونت علمینظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :