fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 273694
تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 12:0

زنان خلاق و دانش بنیان گرد هم می آیند

نخستین جشنواره زنان دانش بنیان و خلاق با مشارکت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
undefined

فناوران- با توجه به حضور پررنگ زنان در زیست بوم صنایع نرم و خلاق و دانش بنیان، جشنواره چیستا ویژه زنان کارآفرین دانش بنیان و خلاق 14 و 15 بهمن ماه سال جاری، هم زمان با بزرگداشت روز زن برگزار می شود.

شناسایی و معرفی ظرفیت ها، استعدادها و توانمندی های زنان در حوزه های علمی و فناورانه و توجه به نقش ارزنده زنان در اقتصاد دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق و معرفی ظرفیت های موجود در جامعه علمی زنان، از جمله اهداف این رویداد است.

در این جشنواره، نشست های تخصصی ویژه ارائه تجربیات موفقیت و شکست زنان مدیرعامل شرکت های دانش بنیان و خلاق، برگزار خواهد شد و همچنین نمایشگاهی از خدمات و محصولات فناورانه شرکت کنندگان در حاشیه نمایشگاه ایجاد می شود. در بخش دیگری از این جشنواره از برخی طرح های ارائه شده برتر، از سوی زنان خلاق و دانش بنیان، تجلیل می شود.

 این جشنواره به صورت رقابتی برگزار می شود و ابتدا مستندات و طرح های زنان در حوزه های مختلف فناوری دریافت می شود. پس از ارزیابی و داوری مستندات دریافتی از شرکت کنندگان، طرح های برگزیده در هر حوزه شناسایی می شود و مراسم تقدیر از برگزیدگان در اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان تا 30 آذر ماه فرصت دارند تا از طریق سامانه جشنواره مستندات خود را برای شرکت در چیستا، ارائه کنند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :