fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 6467
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1390 0:32

کمپ کهکشانی‌ها در نوروز 91

برگزاری نخستین دوره SCUS در ایران

موسسه کهکشان نور، مرکز آموزش های پیشرفته فناوری و امنیت اطلاعات، در هفته دوم فروردین ماه 91 نخستین سری کمپ های آموزشی نوروزی خود را با موضوعات سیسکو، مایکروسافت و امنیت برگزار می کند که برای نخستین بار در ایران کمپ دوره های SCUS نیز در این زمان برگزار خواهد شد.

فناوران - دوره آموزشی SCUS که برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود، با آموزش کارشناسان متخصص در زمینه امنیت کاربران، توسط موسسه EC Council تعریف شده است و در طی آن مباحثی همچون کاربری امن، ایمن‌سازی سیستم‌عامل، حفاظت از سیستم‌ها و امنیت در اینترنت مورد بحث قرار می‌گیرند.
مطالب دیگری مانند ایمن‌سازی ارتباطات شبکه‌ای، ایمن‌سازی ارتباطات ایمیلی، امنیت در دستگاه‌های همراه و شبکه‌های اجتماعی از دیگر مواردی هستند که در این کمپ آموزشی دو روزه مطرح می‌شود.
بهناز آریا، مدیر آموزش موسسه کهکشان با اشاره به اینکه معمولا بسیاری از علاقمندان در طی روزهای کاری سال امکان حضور در دوره‌های آموزشی را پیدا نمی‌کنند، می‌افزاید: کمپ‌های آموزشی فشرده نظیر آنچه که موسسه کهشان در تعطیلات نوروزی برگزار می‌کند، فرصت بسیار مناسبی برای این قبیل افراد است که به دور از استرس‌های کاری، مشکلات ترافیکی روزهای عادی و با تمرکز بیشتر بتوانند دوره‌های مورد نیاز خود را فرا بگیرند.
به گفته وی، راه‌اندازی ساختمان هوشمند کهکشان به عنوان نخستین نمونه در ایران، فضای مناسبی را برای چنین کمپ‌هایی فراهم آورده است که امید می‌رود دانشجویان نیز از نزدیک این امکانات را مشاهده کنند و مورد استفاده قرار دهند.
کارگاه‌های آموزشی جدید که برای نخستین بار در این دوره معرفی می‌شوند و طرح تمامی مباحث دوره Secure Computer User Specialist که به اختصار SCUS نامیده می‌شود، فرصت یگانه‌ای برای بهره‌برداری حداکثری از فرصت تعطیلات نوروزی و آموزش یکی از دوره‌های فنی بین‌المللی است.
آریا همچنین از برگزاری دورهGSM Fundamentals از سری دوره‌های مرتبط با مباحث تلکام نیز در قالب همین کمپ‌های نوروزی خبر داده است که کاربردی‌ترین مبحث برای علاقه‌مندان این شاخه تخصصی است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت
 www.kahkeshan.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :