fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 20856
تاریخ انتشار : 9 دی 1391 2:9

کوتاه از وب

رابین آغاز به کار کرد
رابین سامانه ای آنلاین است که به شما امکانات لازم برای فروش محصولات دیجیتالی را ارایه می کند. کتب الکترونیکی، تصاویر، طرح های گرافیکی و قالب های وبی، بخشی از محتوای قابل عرضه در بستر رابین را تشکیل می دهند. کاربران با بهره گیری از رابین قادر خواهند بود که به سهولت نسبت به عرضه و فروش محصولات خود اقدام کنند.
برای مشاهده سایت به آدرس www.rabeen.com مراجعه کنید.

کادوچی افتتاح شد
وب‌سایت کادوچی با هدف کمک در انتخاب و خرید کادو مناسب افتتاح شد. این فروشگاه اینترنتی با شعار کادو چی بخرم  به شما کمک می‌کند تا کادویی مناسب را پیدا کنید و آن را به راحتی خریداری کنید. برای مشاهده این وب‌سایت به آدرس www.kadochi.com مراجعه کنید.

سرویس اپلیکشن‌های اجتماعی استارت خورد
سامانه (سرویس) اپلیکشن‌های اجتماعی به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد. اپلیکشن‌های اجتماعی، یک پلات‌فورم اجتماعی مبتنی بر رسانه‌های اجتماعی است که هدف آن کاربردی کردن فعالیت‌ها در این رسانه‌هاست. از طریق این سامانه شما می‌توانید، فعالیت حرفه‌ای و مبتنی بر داده‌های آماری انجام دهید تا کیفیت ارتباطات و فعالیت‌تان در رسانه‌های اجتماعی افزایش یابد. به زبان ساده، اگر شما در یکی از رسانه‌های اجتماعی مثل توییتر، فیس‌بوک، گوگل‌پلاس یا فوراسکیور عضو باشید این سرویس به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌تان حرفه‌ای و کاربردی باشد.
برای مشاهده سایت به آدرس www.socialapp.ir مراجعه کنید.
آوب فونت؛ فونت‌ها را جمع کرد
آوب فونت در پاییز سال 1391 با هدف ساخت نخستین و جامع‌ترین دایرکتوری فونت فارسی ایرانی آغاز به کار کرد. این سایت تاکنون بیش از 600 وب فونت و بالای یکهزار فونت فارسی برای دانلود در خود جای داده است و هر روز بر تعداد آنها اضافه می‌شود.
 یکی از برجسته‌ترین خدمات این سایت علاوه بر دانلود فونت، تست آنلاین و نقشه کلمات فونت API برای طراحان وب و وب‌مستر‌هاست. طراحان وب و وب‌مسترها با استفاده از این خدمات می‌توانند در صفحات سایت و وبلاگ خود، با اضافه کردن یک کد CSS کوتاه از فونت‌های این مجموعه
 استفاده کنند.
برای مشاهده سایت به آدرس
 www.awebfont.ir مراجعه کنید.
منبع: وبنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :