fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 683
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1390 13:0

سرویس تازه وارد گوگل

جست وجو برای آنچه شما عاشقش هستید

سرویس های گوگل سرویس های متنوعی است. از تقویم، فیدخوان و وبلاگ گرفته تا شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس و گوگل باز. یکی از سرویس های جالبی که ماه گذشته گوگل به کاربران خود ارایه داد سرویس What Do You Love? است.

فناوران- ماه ژوئن و جولاي، تیرماه، از پرکارترین ماه‌های سال 2011 برای گوگل بود. در این ماه گوگل نه فقط با رونمایی از شبکه اجتماعی بزرگش به نام پلاس، کاربران و رقیبان خود را غافلگیر کرد بلکه با ارایه سرویس تازه‌ای به نام What Do You Love? توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد.

در این سرویس کاربر با یک صفحه‌ جست‌و‌جو مانند آنچه که در صفحه‌ اصلی گوگل وجود دارد روبه‌رو خواهد شد. تفاوتی که وجود دارد این است که اگر شما چیزی را جست‌و‌جو کنید، نتایج جست‌و‌جو از سرویس‌های گوناگونی از جمله Google Translate ،Trends ،Maps ،Groups وYoutube  در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

این سرویس تا حدودی شبیه iGoogle است. مانند iGoogle  به کاربران امکان می‌دهد تاApp هایی را به صورت جعبه‌های کوچک در صفحه‌ گوگل به شکل یک پرتال قرار دهند. سرویس “ عاشق چی هستی؟ “ کار را برای کاربران سریع‌تر کرده و در آن واحد یک پورتال کوچک از اطلاعاتی که کاربر به دنبال آنها می‌گردد در اختیار او می‌گذارد تا کاربر مجبور نباشد برای جست‌و‌جوی یک موضوع، خود را با گزینه‌ها و سرویس‌های مختلف درگیر کند.

گوگل این سرویس را در آدرس www.wdyl.com در اختیار کاربران قرار داده است. کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند محبوبیت یک عبارت را مشاهده، محصولات مرتبط با آن را خریداری، عبارت را به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه کنند و کتاب‌های مرتبط را بیابید. آنها می‌توانند تصاویر مربوط به عبارت جست‌وجوی خود را در Picasa مشاهده کنند، یا ویدیوهای مربوط را در Youtube ببینند، نمای سه‌بعدی مکان را در Google Earth پیدا کنند، به تقویم Google Calender دسترسی داشته باشند و از بسیاری از سرویس‌های دیگر گوگل استفاده کنند. نکته قابل توجه و متمایز این وب سایت این است که كاربران تمام این موارد را در یک صفحه خواهند داشت.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :