آخرین اخبار
   
  60103رکورد در مدت زمان 1.981ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  ایلان ماسک یکی از پیشتازان عرصه فناوری های نوین از عرضه قریب الوقوع دستگاهی خبر داده که می تواند مغز انسان و رایانه ها را به یکدیگر متصل کند.
  61 درصد 4 اردیبهشت 1398 12:34
  گزارش آمادگی سایبری شرکت Hiscox نشان می دهد تعداد حملات سایبری علیه کسب و کارها در سال گذشته رشد کرده است. به طوری 61 درصد شرکت ها در سال گذشته مورد حمله قرار گرفته اند.
  مهر- اپلیکیشن WiFi Finderکه به کاربران کمک می کند هات اسپات های وای فای عمومی را در نزدیکی خود بیابند پسوردهای ۲ میلیون شبکه های خصوصی کاربران را فاش کرده است. این اپلیکیشن به کاربرانش اجازه می دهد پسورد شبکه های وای فای را آپلود کنند بنابراین آنها می توانند به نزدیک ترین هات اسپات متصل شوند.
  محققان دانشگاه کرنل موفق شدند پیشرفت قابل توجهی در فناوری روباتیک به دست آورند و با دی.ان.ای مصنوعی روباتی طراحی کنند که خودش را می سازد و خودمحور است.
  محققان دانشگاه برکلی از یک بازوی روباتیک و چاپگر سه بعدی برای تولید بافت های زنده بدن استفاده کرده و می گویند در آینده می توان از این روش برای تولید اعضای مختلف بدن نیز بهره گرفت.
  مجموعه ای متنوع از فناوری هایی که در آزمایشگاه های ملی سندیا(Sandia) در آمریکا توسعه داده می شود در آینده نزدیک می تواند سیستم های مافوق صوت و دیگر سیستم های خودران آینده را تقویت کند.
  ایسنا - رییس اتاق بازرگانی شیراز معتقد است با چنین التهاب هایی در بازار ارز و چند نرخی بودن آن و سیاست های نادرست تجاری نمی توان در سال پیش رو انتظاری از صادرات داشت.
  معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان نهایی شدن طرح هوشمندسازی شهرک های صنعتی در این سازمان در فصل بهار گفت: واحدهای صنعتی می توانند از طریق این سامانه، شهرک صنعتی، زون و قطعه مورد نظر خود را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.
  در نخستین جلسه هیات نمایندگان نهمین دوره اتاق بازرگانی تهران اعضای هیات رئیسه این اتاق مشخص شدند.
  یک دانش آموز 18 ساله که به جرم دزدی از یک فروشگاه اپل دستگیر شده بود، حالا از این شرکت به جرم وارد آوردن اتهام نادرست شکایت کرده است.
  • تعداد رکوردها : 60103