آخرین اخبار
   
  62973رکورد در مدت زمان 5.553ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که توسعه فناوری های ارتباطی در ایران، علاوه بر جوانان مشتاق، سازندگان کسب و کارهای نوپا و مصرف کنندگان بالغ، نیازمند تنظیم گری مناسب روابط میان حاکمیت، جامعه و بازار است.
  یک مقام مسوول در شرکت ارتباطات زیرساخت، بروز اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطی کشور و دسترسی به اینترنت را تکذیب کرد.
  وزیر بهداشت بابیان اینکه برای جمع شدن مراکز ناصرخسرویی می بایست به نسخه الکترونیکی پزشک رجوع کرد، گفت: این طرح تا پایان سال جاری در سطح کشور عملیاتی می شود.
  معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در یک نشست تخصصی، به تشریح پیش شرط های راه اندازی نسل ۵ تلفن همراه در ایران پرداخت.
  یول-کیونگ لی دبیر کل WeGO (سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار) در سخنرانی خود در مراسم افتتاح سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند درباره مفهوم شهر هوشمند و عملکرد این سازمان توضیحاتی ارایه کرد.
  محققان امنیتی هشدار می دهند که اسباب بازی های هوشمند قابل اتصال به اینترنت، آسیب پذیری هایی دارند که باعث می شود کودکان استفاده کننده از آنها در معرض خطر قرار بگیرند.
  ماهواره هایی که از سوی شرکت اسپیس ایکس در مدار نزدیک زمین قرار می گیرد، به دلیل درخشندگی در شب، می تواند تحقیقات ستاره شناسی را با اختلال مواجه کند و اگر در طراحی این ماهواره تغییر داده نشود، در آینده مشکل جدی تر خواهد شد.
  دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از بلاتکلیفی ۳۰ تا ۴۰ درصد تلفن های همراه وارد شده با ارز دولتی در گمرک خبر داد و علت آن را نبود تقاضا برای مدل هایی که قدیمی شده، عنوان کرد.
  معاون علم و فناوری رییس جمهوری شرکت های دانش بنیان را خط مقدم مبارزه عنوان کرد و گفت: برای رشد اقتصاد دانش بنیان باید از بازار این شرکت ها صیانت کرد.
  مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات سازمان حمایت در واکنش به اظهارات سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از اصحاب رسانه دعوت می کنم تا با بازدید از سامانه جامع گارانتی، اطمینان حاصل کنند که این سامانه طبق برنامه ریزی مصوب در حال پیاده سازی است.
  • تعداد رکوردها : 62973