آخرین اخبار
   
  62309رکورد در مدت زمان 8.658ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فناوران- تاریخ جدید بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام) مشخص شد و این رویداد 26 تا 29 آذرماه برگزار می شود.
  نایب رییس شرکت بورس گفت: اگر صحبت از ورود قابل توجه مردم به بازار سرمایه می شود، باید تکنولوژی آن را هم داشته باشیم.
  در جلسه هیات دولت به ریاست اسحاق جهانگیری، به منظور رفع مشکلات برخی اشخاص حقوقی برای دریافت شناسه ملی جهت ثبت در پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی، آیین نامه اجرایی «پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی» را اصلاح کرد.
  به گفته رییس پلیس فتای تهران، فعالیت افراد در شبکه های اجتماعی برای ازدواج موقت و صیغه توسط پلیس رصد و به مراجع قضایی معرفی می شوند. همچنین با انتشاردهندگان آگاهی های غیرمتعارف برخورد خواهد شد.
  سامانه اینترنتی ملاقات مردمی شهروندان با شهرداران مناطق راه اندازی شد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اپراتورها به طور قطع به دلیل نظارت عمومی به سمت تغییرات افزایش کیفیت ترغیب می شوند، گفت: گزارش کیفی سازی اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسی می شود.
  ادوارد اسنودن- در هر کشوری از جهان، امنیت کامپیوترها تضمین کننده روشن ماندن چراغ ها، پر بودن قفسه فروشگاه ها، بسته ماندن سد ها و برقراری حمل و نقل است. برای بیش از نیم دهه، آسیب پذیری کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری، در ارزیابی تهدیدات جهانی اطلاعاتی و امنیتی آمریکا، رتبه اول را داشته است؛ یعنی بالاتر از تروریسم و جنگ. حساب بانکی، تجهیزات بیمارستان های محلی و انتخابات ریاست جمهوری سال 2020، در کنار بسیار چیزهای دیگر، همه و همه به امنیت کامپیوترها وابسته اند.
  ساحره چمنی- در حالی که معاون فنی گمرک ایران اعلام کرده که معافیت 80 دلاری برای واردات گوشی حذف می شود و حقوق و عوارض ورودی تلفن همراه با نرخ ارز سنا محاسبه خواهد شد، در آینده نزدیک باید منتظر موج جدیدی از گرانی گوشی در بازار باشیم.
  انتشار نامه ای به ظاهر جعلی در فضای مجازی از سوی معاونت دادستانی کل کشور برای فیلتر Google Store، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است، این در حالی است که تحقیقات خبرنگار ما نشان می دهد یکی از معاونت های وزارت ارتباطات پشت قضیه فیلترینگ این سرویس بوده است.
  نظام هویت معتبر در فضای مجازی کشور که در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ شد.
  • تعداد رکوردها : 62309