آخرین اخبار
   
  61868رکورد در مدت زمان 1.809ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  نائب رییس انجمن آسیب شناسی ایران از برگزاری بیست و یکمین کنگره بین المللی آسیب شناسی و طب آزمایشگاه در مهر خبر داد و گفت: فعالیت آزمایشگاه آنلاین در فضای مجازی مورد تأیید نیست.
  دنیای شبکه های اجتماعی، دنیای اینفلوئنسرهاست؛ افرادی با میلیون ها دنبال کننده که هر رفتار و حرکت و تصویری که به اشتراک می گذارند با توجه صدهاهزار نفر روبه رو می شود. این افراد علاوه به دلیل تاثیری که بر مخاطبان شان می گذارند، مورد توجه شرکت های تبلیغاتی هم قرار می گیرند و در زمینه های مختلف روی تصمیم گیری مردم تاثیر می گذارند. اما برای اینفلوئنسر یا تاثیرگذار بودن، حتما نباید انسان بود. در شبکه های اجتماعی تعداد زیادی از حیوانات بامزه و زیبا هم حضور دارند که صاحبان شان از آنها عکس و فیلم منتشر می کنند و از این طریق درآمدهای میلیونی به جیب می زنند. جالب اینجاست که شرکت های بازاریابی هم شکل گرفته که تخصص شان استفاده از این حیوانات برای اهداف تبلیغاتی است. در این مطلب 8 تا از این حیوانات بامزه و اینفلوئنسر را معرفی می کنیم و برای دیدن همه 23 حیوان این گزارش، می توانید به سایت itmen.ir مراجعه کنید. البته متاسفانه در سال جاری میلادی چندتا از معروف ترین این حیوانات مرده اند؛ از جمله Boo سگ پامرانینی که لقب «گوگولی ترین سگ دنیا» را داشت و در ماه ژانویه مرد؛ یا آقای پوکی، جوجه تیغی با نمکی که در ماه مارس عمرش به آخر رسید و Grumpy cat یا گربه اخمو که در ماه مه گذشته از دنیا رفت. در این مطلب، مجموع دنبال کنندگان هر کدام از این حیوانات در شبکه های اجتماعی یوتیوب، اینستاگرام، فیس بوک و تیک تاک محاسبه شده است.
  شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد سری گلکسی نوت را با سری اس ادغام کند و هر سال به جای عرضه دو سری گوشی، فقط یک سری در مدل های مختلف راهی بازار کند.
  رییس اتحادیه خدمات فنی مهندسی و حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی گفت: در کنار کارشکنی های بین المللی، بخش بزرگی از بی نتیجه بودن حمایت ها از تولید داخلی ناشی از سو مدیریت منابع است.
  رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: ارتباط بانکی ایران و روسیه ازطریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی بدون نیاز به سوئیفت برقرار شده است.
  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با همراهی گسترده شهروندان فهیم، اطلاعات بیش از ۹۵ درصد از مشترکان برق در این شهر جمع آوری و چاپ و توزیع قبوض کاغذی برق از ابتدای دوره جدید همزمان با اول مهرماه، متوقف خواهد شد.
  ناموفق بودن اقدامات انجام شده از سوی وزارت ارتباطات برای جلوگیری از تقلب و کلاه برداری از طریق سرویس های ارزش افزوده سبب شد که وزیر ارتباطات در توییتی اعلام کند احتمال تعطیلی این سرویس ها برای همیشه وجود دارد.
  کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ضوابط مربوط به ارایه خدمات کد دستوری موبایل را تصویب کرد. طبق این مصوبه، استفاده از کد دستوری برای مشترک رایگان و بدون هزینه خواهد بود.
  عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی گفت: گزارش پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات که از سوی وزارت ارتباطات به این شورا ارایه شده به تایید اعضا نرسید و نتایج آن به رییس جمهور ارسال شد.
  محمدجواد آذری جهرمی در ادامه سفر به نور سلطان، پایتخت قزاقستان، با حضور در دانشگاه ملی اوراسیا، مرکز مطالعات اقتصادی ایران و قزاقستان (ابوریحان بیرونی) را افتتاح کرد.
  • تعداد رکوردها : 61868