آخرین اخبار
   
  60878رکورد در مدت زمان 1.996ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر- به تازگی با الهام از ماشین تحریر کیبوردی ابداع شده که همراه یک اپلیکیشن مخصوص ماشین تحریر عرضه می شود و دارای یک مکان مخصوص برای قرار دادن تبلت است.
  از قرن ها قبل کشاورزان آسیایی برای پاکسازی مزارع برنج از علف هرز از اردک استفاده می کردند، اما حالا این کار به یک روبات تخصصی محول شده است.
  گزارش ها حاکی است که اپل در تبلت و نوت بوک های آتی خود از نمایشگر OLED استفاده می کند. احتمالا دلیل آن نیز کاهش فروش آیفون و اختلال در قرارداد خرید LED از سامسونگ است.
  پژوهشگران دانشگاه لنکستر می گویند حافظه الکترونیکی جدیدی که تولید کرده اند که برای راه اندازی نیازی به بوت شدن مکرر ندارد و به محض آنکه متوجه شود کاربر در حال استفاده از آن نیست به خواب می رود.
  اتاق اصناف - وزیر صنعت از ایجاد ۲۵۰هزار شغل در حوزه اصناف خبر داد. رضا رحمانی در همایش روز ملی اصناف که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، با بیان اینکه باید توجه بیشتری به حوزه تولید داشته باشیم، گفت: برای ایجاد ۲۵۰ هزار شغل در بخش اصناف برنامه ریزی کردیم که این موضوع محقق شده است و همچنین سال گذشته صدور پروانه‎های صنفی ۱۲ درصد رشد داشت.
  سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با وجود آنکه دولت ایالات متحده آمریکا تلاش کرده از تمام ابزارهای خود برای محدود کردن اقتصاد ایران استفاده کند اما به دلیل موقعیت خاص اقتصادی کشور در سالهای گذشته، بسیاری از اهداف تحریم ها محقق نشده اند.
  همتی با بیان اینکه امسال اجرای عملیات بازار باز را در نظر داریم عملیاتی کنیم، گفت: عملیات بازار باز ابزار سیاست پولی است که بر اساس آن بانک مرکزی خرید و فروش اوراق خزانه را انجام می دهد.
  رییس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: از روز شنبه، یکم تیرماه فرآیند صدور تمام مجوزهای صنفی در سامانه سام آغاز و در روز اول ۱۲۰۰ درخواست مجوز ثبت شد.
  شرکت هواوی با معرفی رابط کاربری EMUI 9.1 همراه با گوشی های سری Huawei P30 نشان داد که قابلیت های این رابط کاربری بیشتر از تصورکاربران و رقبا پیشرفت داشته و می تواند از پس کارهای بسیار زیادی برآید. یک از قابلیت های این نسخه، قابلیت Car Key است که به کاربر اجازه می دهد به جای سوییچ از گوشی خود استفاده کند.
  سخنگوی هواوی اعلام کرد: «تولیدات جهانی ما در وضعیت عادی به سر می برد و هدف فروش گوشی های هوشمند ما هیچ تغییری نکرده است.». پاسخی که در پی گزارش هایی منتشر شده مبنی بر اینکه شرکت هواوی سفارش های خود را به تامین کننده های اصلی قطعات تلفن همراه و تجهیزات مخابراتی بعد از تحریم های اخیر آمریکا کاهش داده است.هرچند این گزارش مانند گزارش های مشابه توسط هواوی رد شده است.
  • تعداد رکوردها : 60878