آخرین اخبار
   
  60534رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان بازگشت ١٨.٧ میلیارد دلار ارز صادراتی گفت: بانک مرکزی با بخشنامه جدید رفع تعهد ارزی، روند بازگشت ارز را کُند نکند.
  ارایه اطلاعات بانکی مؤدیان مالیاتی به سازمان امور مالیاتی تصمیمی است که اخیراً بانک مرکزی دستور آن را به بانک ها ارسال کرده است. اقدام خوبی که مشابه آن را می توان در سایر حوزه های مربوط به افزایش عدالت اجتماعی مانند حذف یارانه پردرآمدها نیز اجرا کرد.
  معاون فنی و امور گمرکی گفت : در ابتدا باید به تعریف مشخصی از رسوب کالا در گمرکات دست یابیم. برخی اعتقاد دارند که هر کالایی که در بنادر، مناطق آزاد، ویژه و اماکن گمرکی وجود دارد رسوب کالا محسوب می شود، بدین ترتیب هر کالایی که وارد گمرک می شود دراین بخش قرار می گیرد. درحالی که این بخش از کالاها، موجودی گمرکات است.
  کاربران موبایل های جدید و میان رده گوگل گزارش کرده اند این دستگاه ها به طور ناگهانی خاموش می شوند و کاربر باید موبایل را ریست کند.
  پس از تحریم هواوی و لغو لایسنس استفاده از آندرویید توسط گوگل برخی از شرکت های بزرگ تولیدکننده تراشه نیز اعلام کردند که فروش تراشه به این شرکت چینی را تحریم و متوقف کرده اند.
  مهر- مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که سامانه جذب نخبگان در این صندوق راه اندازی شده است، گفت: افرادی که شرایط لازم را دارند می توانند برای جذب در صندوق ثبت نام کنند.
  رییس سازمان اداری و استخدامی از ثبت اطلاعات حقوقی مجلس شورای اسلامی در سامانه حقوق و مزایای مدیران خبر داد.
  دستگاه های دولتی از این پس می توانند آگهی های خود را در خبرگزاری ها و سایت های خبری منتشر کنند.
  مدیر شبکه ملی فرهنگ گفت: هم اینک 445 هزار اثر شامل نرم افزارها و بازی های موبایلی، کانال های صفحات اجتماعی، سایت ها و سرویس اپراتورها در کشور کد شامد (شناسنامه دار شدن الکترونیکی محتوای دیجیتال) دریافت کرده اند.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه روند فعالیت سایت های همسریابی نیاز به رصد دارد تاکیدکرد که پلیس فتا باید برای کنترل این سایت ها که گاه عملکرد برخی از آنها آسیب هایی را برای کاربرانشان به همراه دارد، سازوکاری طراحی کند.
  • تعداد رکوردها : 60534