آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191861
تاریخ انتشار : 4 مهر 1395 21:35
تعداد بازدید : 6918

حضور شرکت مخابرات استان تهران با معرفی سرویس های جدید در تلکام

شرکت مخابرات استان تهران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی تلکام 2016 با ارایه 5 سرویس جدید حضور خواهد یافت.

محمدرضا بیدخام، سخنگوی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: این شرکت با ارایه 5 سرویس جدید VDSL2، سرویس پیام صوتی VMS، IP ثابت، دیتافون و Public wi‏-fi در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام حضور خواهد یافت. 
وی گفت: شرکت مخابرات استان تهران در کنار شرکت های مخابرات ایران، همراه اول، جیرینگ، خدمات اول مخابرات، تالیا، گروه ضحی کیش، کابل شهید قندی، آی سیما و تله پرومو تحت عنوان گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام 2016 شرکت می کند. 
همچنین سرویس پیام صوتی توسط شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه تلکام رونمایی می شود.
مدیر کل دفتر روابط عمومی و سخنگوی شرکت با بیان این مطلب که متقاضیان با داشتن این سرویس می توانند به برقراری تماس و ارسال صدا به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین اقدام کنند گفت: ازجمله مزایای استفاده از این سرویس ارسال پیام های تلفنی با کامپیوتر به هزاران گیرنده در یک لحظه، برقراری تماس با لیستی از شماره ها و اعلام پیغام های خاص از قبیل بدهی قبوض، وام ها و مناسبت های ویژه است. وی ارایه گزارش های متنوع درباره هر تماس، امکان گرفتن تاییدیه از مخاطب در صورت شنیدن پیام و امکان تعیین زمانبندی برای تماس در روزها و ساعات خاص را از دیگر مزیت های این سرویس اعلام کرد و گفت: سرویس پیام صوتی از محصولات جدید شرکت مخابرات استان تهران است که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.    
شرکت مخابرات استان تهران همچنین در این نمایشگاه سرویس دیتافون را به متقاضیان واگذار می کند. بیدخام گفت: متقاضیان با خرید این سرویس می توانند همزمان از امکانات تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت (ADSL) استفاده کنند.
وی درخصوص تعرفه استفاده از سرویس دیتافون افزود: تعرفه تلفن ثابت و هزینه سرویس اینترنت پرسرعت مطابق با مصوبات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات است. 
بیدخام گفت: متقاضیان خرید این سرویس می توانند از 4 تا 7 مهر ماه به غرفه شرکت مخابرات استان تهران در سالن 6 نمایشگاه تلکام 2016 مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :