آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197285
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 11:26
تعداد بازدید : 2013

بدون تیتر

تلگرام بی بی سی- مجله آمریکایی تایمز «دونالد ترامپ» رییس جمهوری منتخب آمریکا را به عنوان «مرد سال» برگزید.

ایسنا- دونالد ترامپ، رییس جمهور منتخب آمریکا گفت: ایالات متحده به سیاست های تغییر رژیم در کشورهای مختلف جهان پایان خواهد داد؛ سیاست هایی که قدمت آن ها به چندین دهه پیش بازمی گردد و موجب فروپاشی دولت های بی شماری شده است.
تلگرام بی بی سی- دونالد ترامپ، رییس جمهور منتخب آمریکا با انتشار چندین توییت از سیاست پولی چین و همچنین عملکرد این کشور در دریای جنوبی چین انتقاد کرد. ترامپ در یکی از توییت هایش گفت: آیا چین از ما درباره کاهش ارزش پول واحد این کشور یا ساخت یک مجتمع نظامی سوال می کند. من فکر نمی کنم.
دویچه وله- باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا در آخرین روزهای در قدرت بودنش نسبت به اتخاذ سیاست تهاجمی از سوی رییس جمهور بعدی هشدار داد. ترامپ گفته بود با قدرت هرچه تمام تر با تروریست های «دولت اسلامی» خواهد جنگید.
اوباما از لزوم اتخاذ «استراتژی های هوشمندانه» سخن گفت و بیان کرد: آمریکا باید یک ائتلاف جهانی تشکیل دهد تا همه بار مبارزه با تروریسم بر دوش نیروهای نظامی این کشور نباشد.
ایسنا- وزارت دفاع ملی کره جنوبی اعلام کرد: به نظر می رسد سرور داخلی فرماندهی سایبری به یک ویروس آلوده شده باشد. ما متوجه شدیم برخی از اطلاعات نظامی شامل اطلاعات محرمانه هک شده است. درحالی که کره شمالی اغلب در گذشته دست به حملات سایبری و هک تلفن های مقام های ارشد همسایه جنوبی اش می زد، اما هکرها هرگز داده های نظامی را هک نکرده اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :