آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198717
تاریخ انتشار : 11 دی 1395 0:42
تعداد بازدید : 1890

سایه تهدیدهای داعش بر کریسمس

داعش در پیامی تهدید کرده است که آتش بازی های سال نو اروپایی ها را به کمربندهای انفجاری و مواد منفجره و همچنین شادی و دست زدن آن ها را به گریه و زاری تبدیل خواهد کرد.

دیپلماسی ایرانی- این تهدیدات در حالی صورت می گیرد که مسوولان اروپایی اقدامات امنیتی خود را بعد از حمله تروریستی به یک بازار در برلین و کشته شدن 12 تن افزایش داده اند.
در همین راستا یک منبع محلی در استان نینوا نیز در هفته گذشته اعلام کرد: داعش شخصیت بابانوئل را «شیطان سرخ» و تقلید از او را «فسق و فجور» خوانده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوا نیز گفت: مسوولان رسانه ای داعش اعلامیه هایی را در برخی محله ها و کوچه های غرب موصل پخش کردند که در آن شخصیت بابانوئل«شیطان سرخی» خوانده شده که غرب آن را برای ربودن عقل جوانان امت اسلام و دور کردنشان از دین ساخته است.
این منبع افزود: داعش در تبلیغات خود اعلام کرده که بابانوئل جوانان را به معصیت و گناه می کشاند و تقلید از وی فسق و فجور است. داعش طی دو سال گذشته برگزاری مراسم میلاد مسیح را حرام اعلام کرده بود، اما مستقیما به شخصیت بابانوئل نمی پرداخت. داعش کم کم درک می کند که سیاست ایجاد رعب و وحشت دیگر تأثیر ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :