آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217046
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396 10:54
تعداد بازدید : 14910

استارتاپ “داستان من” به عنوان بهترین استارتاپ ایران در سیداستارز2017 برگزیده شد

سید استارز تهران ۲۰۱۷ روز شنبه ۲۴ تیر ۹۶ برگزار شد و استارتاپ «داستان من» به عنوان برنده این رویداد معرفی شد. این استارتاپ باید در اجلاس سیداستارز که 12 آوریل سال آینده میلادی در سوییس برپا می شود، برای کسب یک میلیون دلار سرمایه گذاری، رقابت کند.

فناوران- رویداد سیداستارز تهران در باشگاه پیام وزارت ارتباطات برگزار شد و 10 استارتاپ برگزیده ایرانی به ارائه ایده های شان در مقابل هیات داوران پرداختند. در نهایت استارتاپ داستان من، برنده محلی سید استارز در تهران است که به کاربران خود این امکان را می دهد برای کودکان خود کتاب داستان شخصی بسازند 
اجلاس سید استارز در یک برنامه یک هفته ای تمرینی، فرصت آشنایی با 80 استارتاپ برتر دیگر و هم چنین سرمایه گذاران و داوران از سراسر دنیا را فراهم می آورد. براساس رسم رویداد، روز آخر اجلاس به ارائه استارتاپ در مقابل یک هزار شرک کننده با شانس برنده شدن یک میلیون دلار سرمایه اختصاص دارد. استارتاپ 100 تحلیل،  که پلتفرمی برای سهامدارانی ایجاد می کند که قصد کمک گرفتن از مشاوران تحلیلگر دارند، در جایگاه دوم قرار گرفت. استارتاپ اینفینیت 8 هم در این رویداد جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
10 استارتاپ در این رویداد دستاوردهای خود را در مقابل داورانی همچون محسن ملایری (آواتک)، علی بدیعی (فینووا)، محمدرضا فرحی (رهنما)، مهیار خطاط (ایراتل ونچرز) و شاهین طبری (چارگون) ارائه کردند.
هم چنین در سیداستارز تهران، آریانا لوتی به عنوان نماینده از طرف سفارت سوییس در تهران سخنرانی و از اهمیت دادن سوییس به نوآوری و روابط بین ایران و سوییس و امکان ایجاد استارتاپ در ایران صحبت کرد.
گفتنی است که سیداستارز گروهی از شرکت های مستقر در سوییس است که با هدف تاثیرگذاری بر زندگی مردم در بازارهای نوظهور از طریق فناوری و کارآفرینی فعالیت می کنند. تمرکز سیداستارز بر ارتباط با سهامداران در این اکوسیستم، ایجاد شرکت ها از طریق برخورد با مردم و شرکای خصوصی و هم چنین سرمایه گذاری بر استارتاپ های با نرخ رشد بالاست. این اهداف از طریق فعالیت های متفاوت برای کشف استارتاپ ها، ایجاد شرکت ها و برنامه های شتاب دهی، شناسایی تیم های آماده دستیابی به کارآفرینان، سرمایه گذاران، مشارکت ها و مقام های دولتی از 60 کشور جهان محقق می شود. گروه سیداستارز جهانی شامل بخش هایی به این شرح است:
سیداستارز جهانی: مسابقه استارتاپی گسترده جهانی با داشتن بیش از 60 بازار  نوظهور از بهترین های هر منطقه
شتاب سیداستارز: برنامه 3 ماهه شتاب دهی مجازی 
فضای سیداستارز: محلی برای ارتباط و کار بین همکاران در بیش از 25 کشور 
آکادمی استارز: برنامه 6 ماهه برای آماده سازی کارآفرینان مشتاق هر منطقه، برای ایجاد کسب وکاری پایدار، که در حال حاضر در نیجریه و ساحل عاج انجام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :