آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224265
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396 10:57
تعداد بازدید : 1130

تعیین نمایندگان ایران در مسابقات بازی های رایانه ای فرانسه

مسابقات جام جهانی بازی های رایانه ای (ESWC) که سالانه در کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار می شود، امسال با حضور دو گیمر ایرانی در رشته های فیفا و کلش رویال آغاز به کار خواهد کرد.

بنیاد بازی های رایانه ای - نمایندگان ایران در این مسابقات قهرمانان سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران هستند که در شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
ابوالفضل حسن نژاد در رشته کلش رویال و نوید برهانی در رشته فیفا دو نماینده ایران در این مسابقات هستند. نوید برهانی سابقه قهرمانی این مسابقات را نیز در کارنامه خود داشته و شانس بالایی برای کسب مقام دارد.
مسابقات جام جهانی بازی های رایانه ای یکی از مسابقات بسیار شناخته شده و مطرح در سطح دنیاست که از سال 2003 فعالیت خود را شروع کرده است. در رده بندی این مسابقات، کشور فرانسه با کسب ۲۳ مدال طلا در رتبه نخست ایستاده و ایران نیز با کسب یک مدال طلا در رده بیستم جهان و بالاتر از کشورهایی چون انگلیس و ایتالیا جای گرفته است.
مسابقات امسال از تاریخ ۱۰ آبان به مدت ۵ روز در چهار رشته ی فیفا، کلش رویال، کانتر استرایک و کوایک برگزار خواهد شد. نفرات برتر در دو رشته فیفا و کلش رویال و برای هر رشته ۱۵۰۰۰ یورو جایزه می گیرند.
سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران با حضور نزدیک به ۷۰۰۰ گیمر در شهریور ماه و در پنج رشته مختلف برگزار شد.
خبر دیگر اینکه بازی ایرانی 41148 که پیش تر به صورت اپیزودیک و نیز کامل در مارکت های ایرانی عرضه شده بود، اکنون به زبان انگلیسی در فروشگاه رسمی گوگل پلی عرضه شده است.
این بازی ماجرایی – ترسناک در سبک معمایی ماجرای فرقه ای را دنبال می کند که در نبرد با شیاطین حاضر می شوند و اتفاقات مرموزی آن ها را احاطه می کند.
بازی 41148 در میان عناوین ایرانی در سبک معمایی از جمله بازی های برتر محسوب می شود و تاکنون با میانگین امتیازات قابل توجه از طرف کاربران مواجه شده است. این بازی ایرانی در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی میانگین نمره 8/4 را کسب کرده و تعداد نصب کنندگان این بازی در این مدت کوتاه به بیش از هزار نفر رسیده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :