آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224709
تاریخ انتشار : 21 آبان 1396 9:2
تعداد بازدید : 1554

بنیانگذار وب سایت فرامفید در گفت‌و‌گو با فناوران:

فرامفـید استارت آپی جدید برای آموزش بهتر و سریع تر است

امیر نجفی فارغ التحصیل رشته نرم افزار است و سال ها در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات از قبیل برنامه نویسی و مدیریت پروژه فعالیت داشته است. وی همچنین تاکنون استارت‎آپ‎های گوناگونی را ایده پردازی و مدیریت کرده است. در ادامه درباره وب سایت آموزشی فرامفید با وی به گفت وگو نشسته ایم.

 فرامفید چه خدمتی ارائه می کند؟
فرامفید با رویکرد صرفه جویی در زمان و هزینه نسبت به تولید ویدیوهای آموزشی کوتاه، کاربردی با کیفیت بالا و هزینه بسیار پایین اقدام کرده است. 
 آیا فرامفید مجوز های لازم برای فعالیت‎های آموزشی آنلاین را دارد؟
از آنجا که متولی مدیریت بر تولید محتوای دیجیتال  در کشور، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‎های دیجیتال است لذا علاوه بر دریافت مجوز های لازم از این نهاد، از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی  که بر کسب و کارهای مجازی و آنلاین نظارت دارد نیز مجوزهای لازم را دریافت کرده ایم. 
 آیا با سازمان خاصی همکاری کرده اید؟
بله. تیم بازاریابی ما با موسسات مختلفی در زمینه ارایه خدمات نوین آموزش آنلاین در حال مذاکره است که به نتایج خوبی نیز در این زمینه رسیده ایم. 
 سرمایه اولیه طرح خود را چطور تامین کردید؟
سرمایه اولیه برای این طرح به صورت شخصی تامین شده است، اما اگر سرمایه گذارانی جهت مشارکت ابراز تمایل کنند ما استقبال خواهیم کرد.
 آیا برای تولید محتوا از افرادی غیر از تیم خود استفاده خواهید کرد؟
قطعا همینطور است ما به سرعت در حال راه اندازی و ایجاد بستری  برای همکاری با افرادی هستیم که این توانایی را در خود می بینند تا در حیطه ای که در آن تخصص دارند، به دیگران نیز آموزش دهند و کسب درآمد کنند.
 از چه ابزاری برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنید؟
از آنجایی که شبکه های اجتماعی جزئی جدانشدنی از زندگی روزمره ما در دنیای امروز شده اند، لذا ما نیز طبیعتا از این ابزارها برای معرفی و برقراری ارتباط موثر با مشتریان خود استفاده می کنیم. 
 فضای کسب و کار آنلاین در ایران را چگونه می بینید؟
خوشبختانه کسب و کار آنلاین به سرعت در حال گسترش است و اگر این روند ادامه پیدا کند، می توان به حل بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی امیدوار بود.
 استقبال از وب سایت فرامفید چگونه بوده است؟
با وجود اینکه فرامفید در ابتدای راه است اما استقبال کاربران از ویدیو ها نشان از کیفیت مطالب ارایه شده دارد.
 مهم ترین اهداف شما برای آینده چیست؟
مهم ترین هدف ما توسعه و گسترش تولیدات خود از لحاظ کمی و کیفی و ایجاد مشارکت با کاربران جهت تولید محتواست تا با ایجاد بستر مناسب راهی برای اشتغال زایی و کارآفرینی نیز ایجاد کرده باشیم.
 حمایت هایی را که غیر از حمایت های مالی برای کمک به توسعه، افزایش بهره وری و تسهیل ارایه و فروش خدمات خود مناسب می دانید، چیست؟
به اعتقاد من مهم ترین تسهیلات برای توسعه فعالیت استارت‎آپ‎ها ، تعریف قوانین و مقررات شفاف در زمینه تولید محتوا از سوی نهاد های مسوول و تعامل بیشتر با فعالان این عرصه است.
 جامعه هدف محصولات شما را چه کسانی تشکیل می دهند؟
تمام کسانی که علاقه مند به یادگیری باشند، در جامعه هدف ما قرار دارند، اما به صورت خاص سعی خواهیم کرد آموزش های کاربردی مناسب با نیاز بازار کار را با قیمت های مناسب تهیه کنیم.
 علاقه مندان به خدمات شما چگونه می توانند با شما در ارتباط باشند؟
علاقه مندان از طریق
 www.faramofid.com
aparat.com/faramofid
telegram.me/faramofid
instagram.com/faramofid می توانند با ما در ارتباط باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :