آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 228273
تاریخ انتشار : 29 آذر 1396 10:49
تعداد بازدید : 1312

شرکت پست، در اندیشه رقابت با بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت پست ایران گفت: بررسی و شناخت دقیق بازار و نیازهای مردم و مشتریان در کنار رقابت سازنده با اپراتورهای بخش خصوصی از مهم ترین اولویت های شرکت پست ایران است.

وزارت فاوا-  حسین نعمتی از حضور اپراتورهای بخش خصوصی به حوزه ارایه خدمات پستی استقبال کرد و افزود: این حضور می تواند مایه نشاط و پررنگ تر شدن نقش حاكمیتی شبکه پست دولتی باشد و همچنین ارایه خدمات کیفی تر، ارزان تر و متنوع تر برای مردم و مشتریان را به همراه داشته باشد.
نعمتی با بیان اتکا به ظرفیت ها و پتانسیل های درون شبکه گفت: نیروی انسانی توانمند و کارآمد، ظرفیت های اساسنامه، درگاه خدمات الکترونیکی، فضای فیزیکی گسترده و مناسب و سرویس های انحصاری اعم از پست عادی، سفارشی، تمبر، بانک های اطلاعاتی، بخشی از قابلیت های پست دولتی است که با مدیریت صحیح، برنامه ریزی دقیق و منسجم و همچنین نگاه اقتصادی می توان با اطمینان وارد فضای رقابتی پیش رو شد.
معاون وزیر ارتباطات با بیان لزوم توجه به استفاده از توان و ظرفیت بالای نیروی انسانی شبکه، گفت: ارتقا و بهبود معیشت و رفاه کارکنان در کنار بررسی و شناخت دقیق بازار و نیازهای مردم و مشتریان و همچنین رقابت سازنده با اپراتورهای بخش خصوصی از مهم ترین اولویت های مجموعه جدید مدیریت ارشد شرکت است.
وی با بیان اینکه شرکت طی سال های اخیر شاهد تحولات زیادی بوده است، افزود: تغییر اساسنامه، تغییر و تحولات دولت، افزایش سطح انتظارات و توقعات در خصوص ارایه خدمات مطلوب تر و باکیفیت تر موجب شد خدمات سنتی پست طی این سال ها کانالیزه شده و با بازنگری در تعرفه ها و همچنین با تکیه بر توانایی های دورن سازمانی، بستر مناسبی به منظور ارایه خدمات فراهم شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :