آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229617
تاریخ انتشار : 11 دی 1396 10:28
تعداد بازدید : 632

مدل انتصابات در وزارت فاوا تغییر می کند

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دستیاران جوان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه توصیه کرد که با پرداختن به مباحث به صورت جامع و کامل به رفع اصولی مسایل و مشکلات در سازمان ها و شرکت های تابعه خود کمک کنند.

وزارت فاوا - مهدی راسخ در جلسه با شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه گفت: با برگزاری این جلسات و حضور دستیاران جوان در شرکت ها و سازمان های تابعه، ارتباط دوسویه مناسبی بین این معاونت و شرکت های تابعه برقرار می شود.
وی با تاکید بر اینکه دستیاران جوان کمتر به موضوعات صنفی وارد شوند، افزود: دستیاران جوان سعی کنند نگاه عمیق تری به موضوعات داشته باشند و با پرداختن به مباحث به صورت جامع و کامل به رفع اصولی مسائل و مشکلات در سازمان ها و شرکت های تابعه خود کمک کنند.
راسخ گفت: حضور دستیاران جوان در کنار مدیران ارشد باید به صورتی باشد که در آینده در این حوزه مدیرانی تربیت شوند تا خلاء مدیریتی در این حوزه بهبود یابد.
وی به دستیاران جوان توصیه کرد در مسائل و موضوعات مطرح شده، قوانین، ضوابط و مقررات را در نظر داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات با بیان اهمیت آموزش کارکنان، تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیقی دوره های کوتاه مدت و بلندمدت برای کارکنان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه طراحی شده است که در دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات به عنوان مجری این دوره ها برگزار 
می شود.
راسخ به اهمیت منابع انسانی و انتصابات در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و گفت : در حال تهیه و تدوین سیستم و مدلی برای انتصابات هستیم که براساس آن تمام اطلاعات و مشخصات افراد و گزارش عملکرد آنان در این سیستم ثبت شده واز طریق این سیستم افرادی که شایستگی انتصاب دارند به ما معرفی می شود.
وی گفت: امیدواریم با نهایی شدن این مدل، انتصابات در وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه ساماندهی شود و برمبنای شایسته سالاری باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :