آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230352
تاریخ انتشار : 19 دی 1396 10:55
تعداد بازدید : 693

صدور حکم برای مجری زیرساخت های آموزش مهارتی فاوا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی وحید یزدانیان را به عنوان مجری تامین زیرساخت های آموزش مهارتی بخش ICT منصوب کرد.

وزارت فاوا – به موجب این حکم وحید یزدانیان رییس دانشکده پست و مخابرات به عنوان مجری تامین زیر ساخت های آموزش مهارتی بخش در راستای طرح توسعه اشتغال فراگیر در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات (محتوا، شبکه و زیر ساخت) با هدف ایجاد 90هزار فرصت شغلی منصوب شد.
در حکم انتصاب وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای مجری تامین زیر ساخت های آموزش مهارتی بخش آمده است: «ضروری است با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستگاه های تابعه وزارت و سایر دستگاه های اجرایی در سطح ملی و استانی اقدامات ذیل به عمل آید:
1- تامین زیر ساخت های آموزش مهارتی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کلیه ذی نفعان طرح توسعه اشتغال فراگیر متناسب با نیازهای هر استان.
2- استفاده حداکثری از توان بخش غیر دولتی و خصوصی جهت ارایه آموزش های مهارتی و بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی و منابع موجود دستگاه های اجرایی استانی در راستای توسعه کسب و کارهای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات.
3- همکاری در اجرای کلیه وظایف محوله مندرج در «برنامه اشتغال فراگیر» مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات.
4- ارسال گزارش ماهانه اقدامات به عمل آمده در چارچوب سیستم ارزیابی، پایش و ارزشیابی برنامه اشتغال فراگیر به کارگروه ملی تخصصی مدیریت و راهبری توسعه اشتغال پایدار.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :