آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231966
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1396 11:56
تعداد بازدید : 623

بررسی ابعاد همکاری نصر تهران و مخابرات

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با مدیران و اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران دیدار کرد.

فناوران - مجید صدری که خود دو دوره عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران بوده و حتی در دوره اخیر به عنوان نایب رییس این سازمان فعالیت می کرد، در ادامه دیدارهای خود، دیروز میزبان اعضای جدید هیات مدیره سازمان نصر تهران بود.
صدری در این دیدار با بیان اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان یک رابط مهم بین مخابرات و بخش خصوصی عمل می کند گفت: درباره دریافت خدمات نرم افزاری و سخت افزاری و حمایت از تولید محتوای داخلی، به منظور گسترش بازار ICT آماده همکاری با این سازمان هستیم.
وی افزود: با توجه به کمیته ها و کمیسیون های مختلف در نظام صنفی، این سازمان می تواند شرکت های فعال را در حوزه سخت افزار و نرم افزار به شرکت مخابرات ایران معرفی کند.
وی افزود: با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی و تولید داخل، در حوزه محتوا همکاری با استارت آپ ها، حمایت از صنایع دانش بنیان و همچنین برقراری دوره های آموزشی در مباحث رایانه ای و امنیت شبکه می توانیم با سازمان نظام صنفی رایانه ای به صورت نظام مند همکاری کنیم.
صدری گفت: شرکت مخابرات به عنوان شرکتی که وظیفه اقتصادی و منافع ملی را در کنار هم پیگیری می کند، به منظور ارایه سرویس مناسب به حمایت و توان تمام بخش های موثر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله سازمان نظام صنفی رایانه ای نیازمند است.
مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران گفت:  همکاری با سازمان نظام صنفی به عنوان متولی صنف رایانه، می تواند در گسترده تر کردن این بازار و رسیدن به یک تعامل نظام مند و هم افزا با بخش خصوصی و افزایش کیفیت خدمات عمل کند.
براساس این گزارش اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز در این دیدار گفتند: تنوع فعالیت ها و توانایی بخش خصوصی در سازمان نظام صنفی رایانه ای مجموعا موجب تحقق اقتصاد دیجیتال  از جمله تجارت الکترونیکی، نشر دیجیتال و امنیت اطلاعات است که در این مسیر با یک استراتژی مشخص با شرکت مخابرات ایران همکاری خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :