آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232184
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1396 12:25
تعداد بازدید : 288

با نام ویپاد

اپلیکیشن بانکداری اجتماعی بانک پاسارگاد معرفی شد

بانک پاسارگاد اپلبکیشن بانکداری اجتماعی «ویپاد» را به بازار معرفی کرد.

فناوران- ویپاد در واقع نوعی شبکه اجتماعی برای تسهیل تعاملات مالی میان افراد از طریق شماره تلفن همراه است که بر مبنای انتقال وجه از شماره تلفن همراه هر فرد به شماره تلفن همراه اعضای موجود در لیست تماس گوشی آن فرد تعریف شده است. 
پرداخت وجه بدون نیاز به مشخصات بانکی، امکان تقسیم دُنگ بین دوستان، سرمایه گذاری جمعی، ایجاد گروه های خیریه، ارسال درخواست وجه گروهی، امکان انتقال و درخواست وجه به تمام مخاطبان تلفن همراه عضو شبکه اجتماعی مالی ویپاد، انتقال وجه بین کارت های بانکی، امکان تعریف اثر انگشت و رمز عبور و گزارش گیری از کلیه درخواست ها و واریزهای انجام شده شخصی یا گروهی از جمله ویژگی های ویپاد است.
برنامه ویپاد قابلیت نصب روی گوشی های با سیستم عامل های اندرویید و iOS را دارد. دارندگان کارت بانکی متعلق به هر کدام از بانک های کشور می توانند برای دریافت این برنامه به وب سایت www.wepod.ir مراجعه کنند.
همچنین علاوه بر شعبه های بانک پاسارگاد، مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سایت بانک به نشانی www.bpi.ir آماده ارایه اطلاعات و پاسخ به سؤالات در باره این اپلیکیشن است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :