آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232772
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 12:17
تعداد بازدید : 281

۱۰ محصول و خدمت بانک ملی رونمایی شد

۱۰ دستاورد نوین نظام بانکی در رویداد سالانه بانک ملی ایران موسوم به «ملی شو» رونمایی شد.

فناوران- حساب ملی سکه، توریست کارت، دستگاه VTM، دستگاه CRS، رمز یک  بار مصرف ملی کارت، ملی فاند، ملی بازار، باجه جوانه ها، بانک آفیسر و شعبه سیار ۱۰ محصول نوین مرتبط با حوزه بانکداری دیجیتال بانک ملی ایران است که جزییات آن دیروز در رویداد «ملی شو» تشریح شد.
حساب ملی سکه، حسابی با موجودی سکه بهار آزادی به جای وجه نقد است که اولین بار در کشور رونمایی شد. دارندگان حساب و کارت سکه می توانند از کیوسک های بانک، سکه دریافت و یا برای سایرین سکه کارت به کارت کنند.
توریست کارت بانک ملی ایران از دیگر محصولات رونمایی شده برای توسعه صنعت توریسم است. این سامانه قابلیت ارائه تمامی خدمات مورد نیاز گردشگران اعم از کنترل ویزا، دریافت ارز، ارائه سیم کارت و تحویل توریست کارت را در کیوسک های بانک ملی ایران از طریق استفاده در پایانه های فروش، خودپردازها و خریدهای اینترنتی دارد.
دستگاه VTM خدمت دیگر بانک ملی ایران برای ارایه خدمات شعبه در تمام ساعات شبانه روزی به مشتریان است. به وسیله این شعبه تمام الکترونیکی، امکان افتتاح حساب، انجام انواع تراکنش های مالی، دریافت ملی کارت، وصول چک، دریافت کارت هدیه و ارتباط تصویری با کارشناسان خبره بانک در هر ساعت شبانه روز فراهم می شود.
همچنین CRS دستگاه خودپرداز و خوددریافتی است که امکانات جدیدی را در حوزه بانکداری الکترونیکی به مشتریان ارایه می دهد.
رمز یکبار مصرف ملی کارت نیز امکانی است که با نصب اپلیکیشن «ملی @» برای بی نیازی از حفظ محرمانگی رمز کارت و افزایش ضریب امنیت کارت های بانکی فراهم می شود. با این خدمت می توان علاوه بر سایر خدمات بانکی، در هر لحظه رمز جدید برای کارت دریافت کرد.
بر اساس این گزارش، ملی فاند تجربه ای جدید برای تامین مالی جمعی با اعتبار بانک ملی است که امکان انتخاب محل مصرف منابع مشتری در امور مربوط به حمایت از خیریه ها و یا طرح ها و پروژه های نیازمند سرمایه را می دهد.
ملی بازار یا زنجیره تامین مالی با هدف حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان دیگر دستاورد رونمایی شده در «ملی شو» است که رابطه ای برد – برد را بین تولید کننده و مصرف کننده در بستر امن بانک ملی ایران فراهم می کند. از جمله ویژگی های این محصول می توان به شفاف سازی فعالیت های اقتصادی، کاهش جذابیت کالای قاچاق، توسعه بازار و اطمینان خاطر از برگشت وجوه در موعد مقرر و ارائه تسهیلات با نرخ های جذاب به مصرف کنندگان تولیدات داخلی اشاره کرد.
همچنین  شعبه سیار به عنوان یکی از تازه ترین خدمات بانکی دنیا که در تعامل تنگاتنگ با بانکداری دیجیتال است، برای ارائه خدمات بانکی در هر نقطه به انتخاب مشتری رونمایی شد.
بانک آفیسر دیگر محصول رونمایی شده در «ملی شو» بود که به عنوان پیشرفته ترین نحوه خدمت رسانی به مشتریان بر بستر پیام رسان «بله» شناخته می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :