آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233342
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396 10:49
تعداد بازدید : 562

گوشی V30 با دوربین مجهز به هوش مصنوعی دارد

ال جی نسخه جدید V30 را در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد کرد که طبق شایعات، این گوشی دوربین مجهز به هوش مصنوعی خواهد داشت.
undefined
فناوران - زمان زیادی تا برگزاری نمایشگاه MWC 2018 باقی نمانده است؛ از این رو بازار شایعات و گمانه زنی در مورد محصولات جدید داغ تر از گذشته است. خبرها و شایعات حاکی از آن هستند که ال جی با توسعه «AI Vision» قصد هوشمندتر و ساده تر کردن استفاده از دوربین را دارد. 
این قابلیت با تشخیص سوژه و شرایط عکاسی، بهترین حالت را به کاربر پیشنهاد می دهد؛ هشت حالت پرتره، غروب آفتاب، طلوع آفتاب، حیوانات خانگی، غذا، منظره، شهر و گل، حالت هایی هستند که دوربین هوشمند نسخه جدید V30 برای تشخیص هوشمند به آن مجهز شده است. 
شرکت ال جی مدعی است هوش مصنوعی در فرآیند خرید نیز به کمک کاربر خواهد آمد و به کمک آن می توان با جستجوی تصویر یا اسکن کد QR به اطلاعات لازم برای خرید سوژه عکس دست یافت. 
همچنین ال جی از Voice AI برای کار در کنار گوگل اسیستنت نیز رونمایی خواهد کرد. این شرکت کره ای که همچنان در حال زیاندهی در بازار موبایل است، همچنین ۲۳ دستور صوتی انحصاری نیز در پرچم دار بهبودیافته خود به کار می گیرد؛ برای مثال می توان به کمک فرمان صوتی از دوربین برای عکاسی پاناروما، صحنه آهسته و عکاسی در شرایط نوری کم و مواردی از این دست استفاده کرد. کاربر کمک فرامین صوتی، قادر به استفاده از دیگر قابلیت های Vision AI  از جمله جستجوی تصویر نیز خواهد بود.
ال جی مدعیست این موارد بخشی از قابلیت های هوش مصنوعی در نظر گرفته شده برای V30 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :