آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234453
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396 10:15
تعداد بازدید : 516

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات:

باید به سوی خودکفایی در فاوا حرکت کنیم

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات گفت: مجموعه مخابرات عامل توسعه و پیش برنده اقتصاد کشور بوده و لازم است در حوزه فاوا به خودکفایی برسیم.
undefined
شرکت مخابرات ایران - مهدی صفری با بیان جایگاه بخش ارتباطات و مخابرات گفت: «مخابرات، موتور محرک اقتصاد در تولید، انتقال، کشاورزی، کسب و کار و موارد متعدد دیگر است. اساساً رشد و توسعه مخابرات، اقتصاد پویا و پیشرفته را به دنبال دارد و تمام صنایع با فاصله ای بالا متکی به صنایع مخابراتی و ارتباطی هستند.
وی با بیان لزوم خودکفایی افزود: با راهی که در پیش گرفته ایم با استانداردها و الگوی روز دنیا فاصله زیادی نداریم و اگر بتوانیم در بخش نرم افزار خود را توانمند کنیم، به خودکفایی می رسیم. ما به علت سرعت بالای فنّاوری در بخش سخت افزار به خوداتکایی نرسیدیم، اما توسعه بخش نرم افزار ما را به این هدف 
می رساند.
وی در خصوص جایگاه  و نقش نیروی انسانی در شرکت گفت: بهترین سرمایه انسانی در مخابرات وجود دارد. نیروهایی متعهد و متدین که وجود هرکدام از آن ها سرمایه ای تجدید ناپذیر و ماندگار برای بزرگ ترین مجموعه ارتباطی کشور است و آموزش های به روز، ایجاد انگیزه، اعتماد به ایده ها و طرح های ذهن های جوان و پویا و در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات، نتیجه ای مؤثر و مطلوب برای مجموعه مخابرات به همراه خواهد داشت.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: امروز بهره مندی از تجهیزات بالا کافی نیست و ارایه بهترین سرویس ها با توجه به نیاز مشتری چشم اندازی روشن برای ما می سازد.
چصفری با تشریح نقش هیات مدیره در مسیر اجرای برنامه های شرکت گفت: هیات مدیره به عنوان تسهیل گر، سیاست گذار و ناظر بر امور شرکت، پیگیر اجرای اقدامات است و در این راه، پیوسته و در همه حال از طرح ها و برنامه های پیشنهادی همکاران مجموعه استقبال می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :