آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234769
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1396 10:5
تعداد بازدید : 517

دزفولی به دیدار صدری رفت

نحوه همکاری مخابرات و ایرانسل تغییر می کند

مدیرعامل شرکت ایرانسل به دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات رفت تا به بررسی امکان همکاری های بیشتر در آینده بپردازند.
undefined
مخابرات - مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات در دیدار با علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل ضمن بررسی ظرفیت های همکاری مشترک بین مجموعه ایرانسل و مخابرات گفت: آمادگی داریم تا با استفاده از ظرفیت های موجود و همکاری های دوجانبه، در توسعه بازار ارتباطات کشور نقش گسترده تری داشته باشیم.
صدری افزود: در تمام حوزه های همکاری بین دو شرکت ایرانسل و شرکت مخابرات ایران، روند جدید و متمایزی نسبت به گذشته را تعریف کرده و طبق آن با هم افزایی های صورت گرفته، طبق برنامه ششم توسعه، حوزه ICT را که حقیقتا پیشران توسعه در کشور است، گسترش می دهیم. 
دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل نیز گفت: شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل آمادگی دارد تا در حوزه های موردنظر، همکاری های خود را با مجموعه مخابرات ایران، بیش از پیش افزایش دهد. چراکه همکاری دو مجموعه، موجب همگرایی بیشتر در مجموعه ارتباطی کشور خواهد شد.
در خبری دیگر از شرکت مخابرات، صدری گفت: ازخدمات و زحمات تمام مشاوران مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش های مختلف کل کشور قدردانی می کنم و از ظرفیت های کارشناسی و تخصصی ایشان در موارد مربوط به توسعه برنامه ها و بخش های اجرایی شرکت مخابرات ایران استفاده خواهد شد.
وی افزود: آمادگی داریم تا از توان فکری و اجرایی مشاوران مدیرعامل که در شرکت مخابرات ایران مشغول فعالیت هستند، برای ارتقا، کارآمدی و افزایش بهره وری منابع انسانی در بدنه اجرایی شرکت درصورت تمایل این افراد استفاده شود.
صدری گفت: توانمندی و قابلیت های کارشناسی و فکری ایشان، همواره جایگاه ارزنده ای در چشم انداز توسعه ای مخابرات ایران داشته و کماکان از ظرفیت فکری و کارشناسی آنها در بخش ها و قسمت های مختلف اجرایی شرکت استفاده خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه مهم ترین مساله در دوره کنونی، استفاده از ظرفیت تمام کارکنان و مجموعه مخابرات در سراسر کشور به منظور تحقق اهداف تعیین شده است، گفت: در مسیر تحقق این اهداف، به یاری تمام همکاران و کارکنان شریف و زحمت کش مخابرات نیاز داریم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :