آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235164
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396 22:28
تعداد بازدید : 535

دستورالعمل خسارت به فیبرنوری تدوین می شود

نایب رییس شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: دستورالعمل جامعی برای خسارت به فیبرنوری در کشور در حال تهیه و تدوین است.
undefined
مهر - فرهاد معارفی در کارگاه آموزشی مشاوران و رابطان حقوقی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: با توجه به حقوق انحصاری شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص اجرای شبکه فیبرنوری بین استانی، برای جلوگیری از اجرای این مسیرها توسط سایرین باید تدابیر لازم اندیشیده شود.
وی گفت: براین اساس دستورالعمل جامعی برای جلوگیری از خسارت زدن دستگاه های دیگر به تجهیزات شبکه فیبرنوری کشور در حال تهیه و تدوین است. معارفی همچنین گفت: مستند سازی املاک دولت یکی از تکالیف قانونی است و باید اموال دارای سند رسمی باشد.
در این مراسم صادقی سرپرست رفع اختلاف دستگاه های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز گفت: این معاونت مسوول رسیدگی ابه ختلافات دستگاه های ستادی نظیر شرکت ارتباطات زیرساخت است.
وی با بیان اینکه برای رسیدگی به اختلافات دستگاه های اجرایی، مستند قانونی وجود دارد، افزود: یکی از این مستندات آیین نامه رفع اختلاف بین دستگاه های اجرایی بوده و دیگری تبصره ۸ ماده ۶۹ قانون تنظیم بخشی از اموال دولت است.
سرپرست رفع اختلاف دستگاه های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهوری با بیان اینکه در شکایت های کیفری، صلاحیت رسیدگی به جرایم را نداریم ادامه داد: اما اختلافات حقوقی دستگاه های اجرایی در آیین نامه ها پیش بینی شده و به جهت جلوگیری از اعمال نظر محلی استانداری ها در شکایات در بند ۲ بخشنامه سال ۹۳ تاکید شد که هر دستگاهی شکایت کیفری علیه دستگاه دیگری دارد باید با معاونت حقوقی ریاست جمهوری آن را مطرح کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :