آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235631
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396 11:10
تعداد بازدید : 701

در جشنواره «تورنادوی انارستان» صورت می‌گیرد

بسته ها و جوایز همراه اول برای کودکان و نوجوانان

همراه اول در جشنواره «تورنادوی انارستان»، بسته های شگفت انگیز و جوایز طوفانی هدیه می دهد.
undefined
ارتباطات سیار - مشترکان سیم کارت های انارستان، در جشنواره «تورنادوی انارستان» تا پایان فروردین ماه ۹۷ فرصت دارند تا بسته های ارزان قیمت اینترنت نسل۴ را خریداری کرده و از مزایای جانبی این طرح بهره مند شوند.
در جشنواره تورنادوی انارستان، سبد بزرگی از بسته های متنوع اینترنت نسل۴ به مشترکان سیم کارت های انارستانی ارایه می شود؛ بسته هایی با حجم های مختلف که به صورت هفتگی، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله با قیمت های استثنایی در این سبد قرار گرفته اند. این جشنواره تا ۳۰ فروردین ۹۷ برگزار 
می شود.
 در طول این جشنواره، مشترکان سیم کارت های کودک و نوجوان انارستان علاوه بر بهره مندی از بسته های شگفت انگیز، در قرعه کشی ۱۰ دستگاه گوشی آیفون X (10)  و ۲۰ سکه تمام بهار آزادی شرکت خواهند کرد. مشترکین می توانند با جمع آوری امتیاز شانس خود را در قرعه کشی افزایش بدهند. 
بدین ترتیب که فعال سازی سیمکارت رایگان انارستان معادل ۲۰ امتیاز و هر هزار تومان مصرف در طول جشنواره معادل یک امتیاز محسوب می شود.
سیم کارت انارستان، یک سیم کارت اعتباری همراه اول برای کودکان و نوجوانان در گروه سنی ۶ تا ۱۸ سال است. دریافت و فعالسازی سیم کارت انارستان رایگان است. مشترکان می توانند برای دریافت سیم کارت رایگان انارستان عدد ۲۲۰ را به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنند. برای فعال سازی این سیم کارت کافی است یکی از والدین با در دست داشتن کارت یا کد فعالسازی سیم کارت، تصویر کارت ملی والد(پدر یا مادر) و تصویر شناسنامه فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان خدمات الکترونیکی همراه اول در سراسر کشور مراجعه کند.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه انارستان در پورتال این اپراتور به نشانی mci.ir/web/business/student–sim–cards  مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :