آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239793
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397 15:32
تعداد بازدید : 5286

شناسه قبوض تغییر کرده است

تکذیب شايعه درباره شناسه هاي جدید همراه اول

برخی افراد با توجه به تغییر شناسه قبوض همراه اول شایعه جعلی بودن آن را مطرح کردند و از کاربران خواستند تا قبض این ماه را پرداخت نکنند، درحالی که همراه اول از مشترکان خود خواست تا این قبوض را پرداخت و به شایعات توجه نکنند.

فارس - به تازگی و پس از ارسال صورتحساب اردیبهشت ماه مشترکان همراه اول، شایعه ای مبنی بر معتبر نبودن شناسه قبوض  پیامک های ارسالی در بین کاربران شبکه های اجتماعی منتشر شد. 
اما همراه اول پس از انتشار این شایعه پیامکی را به کاربران خود ارسال کرد و دلیل نبود بخشی از شماره موبایل در شناسه قبوض پرداختی را توضیح داد و این شایعه را تکذیب کرد.
این اپراتور همچنین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، صورتحساب این دوره همراه اول صحیح بوده و مشترکان به شایعات منتشر شده در شبکه های مجازی توجه نکنند. 
در ادامه این اطلاعیه آمده، در پي تغيير CRM این اپراتور فرمت شناسه قبض و پرداخت تغيير کرده و در آن دیگر از شماره موبايل استفاده نمی شود. لذا شايعه نامعتبر بودن شناسه هاي اعلام شده صحت ندارد.
در این اطلاعیه تصریح شده مشتركین همراه اول  مي توانند  با گرفتن كد #111*10* يا تماس با سامانه ٩٩٩٠ از درستی بدهي اعلام شده خود اطمینان یابند.
همچنین مشترکان این اپراتور می توانند برای دریافت صورتحساب خود  از طریق سامانه 9990 و یا با ارسال حرف G (صورتحساب پایان دوره) و یا حرف M (صورتحساب میان دوره) به سر شماره 990009 اقدام کنند.
شاهین آرپناهی مدیرکل ارتباطات همراه اول نیز با انتشار این پیامک در صفحه شخصی اش نوشت: «امیدوارم این پیامک سراسری به کلیه مشترکان خیال مردم را راحت کند و به این شایعات پایان دهد.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :