آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240798
تاریخ انتشار : 4 تیر 1397 10:7
تعداد بازدید : 525

شرکت پست، 18 کامیون خرید

با حضور مدیرعامل پست و با ورود 18 دستگاه کامیون به ناوگان حمل ونقل شبکه پستی، بخشی از این ناوگان به سازی و نوسازی شد.

پست - حسین نعمتی در مراسمی که به مناسبت ورود 18 دستگاه کامیون جدید به ناوگان حمل ونقل جاده ای شبکه پستی در چارچوب طرح ملی نوسازی ناوگان حمل ونقل تجاری کشور برگزار شد، گفت: با افزایش این تعداد کامیون به ناوگان حمل ونقل شبکه، فرصت مناسبی به منظور ارتقای سرعت، دقت و کیفیت خدمات پستی فراهم آورده است.
وی با بیان اینکه باید علاوه بر ناوگان انحصاری پست، برای استفاده از ناوگان حمل ونقل کشور نیز برنامه داشته باشیم، افزود: بهره گیری از ظرفیت ناوگان حمل ونقل ریلی، جاده ای و هوایی بخشی از برنامه های توسعه بخش پست است.
معاون وزیر ارتباطات گفت: مرکز ملی پردازش و مبادله پستی قلب مجموعه پست است، از این رو بسیار خرسندیم که امروز با افزایش ظرفیت حمل ونقل شبکه، شریان های اصلی این قلب تپنده تقویت می شود.
نعمتی با بیان اینکه شرکت پست در شرایط سخت امتحان خود را به خوبی پس داده است، افزود: از امروز باید تمام تلاش خود را در جهت بهبود و ارتقای سرعت، دقت و کیفیت خدمات رسانی به مردم به خرج دهیم.
وی ضمن یادآوری اهمیت و ضرورت سایر بخش های شبکه پستی کشور در راستای تحقق اهداف تعیین شده، گفت: در واقع این بخش ها حلقه های به هم پیوسته ای هستند که ضعف و اختلال در یک بخش، اساس کل شبکه را دچار مشکل می کند.
مدیر پست ادامه داد: امروز شرایط کار در پست تغییر کرده و رقابت سنگینی در این عرصه در جریان است، بنابراین لازمه موفقیت، عمل به وظیفه تمامی مدیران و کارکنان شبکه به بهترین وجه ممکن و اجرای تعهدات در ارایه خدمت به مشتریان و متقاضیان توام با احساس وظیفه و انگیزه بالا است. 
نعمتی با بیان اینکه باید اعتماد و تعامل مدیران و کارکنان در شرکت پست حاکم باشد، گفت: نکته مهم تر این است که ایفای نقش ها و مسوولیت ها باید براساس سیستم و چارچوب تعیین شده در روابط و تعاملات کاری انجام شود.
وی گفت: با وجود مشکلاتی که وجود دارد؛ شرکت حرکتی متعادل و متناسب و روند رو به رشدی را به ویژه در زمینه افزایش درآمد براساس برنامه ریزی مدون طی می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :