آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242040
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1397 11:15
تعداد بازدید : 225

دلیل لغو مجمع «های وب » اعلام شد

مجمع سالانه و فوق العاده شرکت داده گستر عصر نوین لغو و به زمان نامعلوم دیگری موکول شد.

بورس پرس - طبق اعلام قبلی قرار بود پنچ شنبه مجمع سالانه و فوق العاده شرکت داده گستر عصر نوین برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی اسفند 96 در مورد تقسیم سود، تغییر موضوع فعالیت و سایر موارد تصمیم گیری شود اما این مجمع برگزار نشد.
براساس این گزارش، علت اصلی این رویداد، آماده نشدن گزارش حسابرس در مورد صورت های مالی 12 ماهه سال گذشته "های وب" بود که درباره آن ایمان میری مدیرعامل شرکت و سعید محمد علیزاده مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس ، نکاتی را اعلام کرده اند.
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در مورد آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده "های وب" توضیح داد و گفت: نظر حسابرس درباره گزارش عملکرد سال مالی ۹۶ در ۱۰ مرداد نهایی خواهد شد.
سعیدمحمد علیزاده در خصوص آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) به سنا گفت: 11 تیر جلسه ای با حضور اعضای شورای عالی بورس و شرکای موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر برگزار شد که طی آن حسابرس شرکت اعلام کرد پیش نویس اظهارنظر صورت های مالی را تا 17 تیر به شرکت ارایه و اظهار نظر نهایی نسبت به صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 96 را تا 20 تیر در کدال منتشر می کند.
وی ادامه داد: پس از پیگیری های متعدد، موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر، 25 تیر نامه ای به شرکت ارسال کرد که رونوشت آن به سازمان بورس نیز ارسال و اعلام شده شرکت تغییرات مدنظر را انجام داده و صورت های مالی را در 25 تیر برای حسابرس ارسال کرده است. همچنین طبق ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت، صورت های مالی نهایی باید 20 روز قبل از تاریخ تشکیل مجمع سالانه جهت اظهارنظر به حسابرس ارایه شود و از این رو به زمان کافی جهت بررسی و اظهارنظر نیاز است.
این مقام مسوول افزود: طبق این نامه، ارایه گزارش تا قبل از انقضای مدت مذکور امکان پذیر نیست. با این حال، حسابرس شرکت دیروز 26 تیر مجدداً نامه ای به سازمان بورس ارسال و اعلام کرد اظهارنظر آن موسسه نسبت به گزارش عملکرد سال مالی 96 در 10 مرداد نهایی و صادر خواهد شد.
علیزاده ادامه داد: با توجه به موارد فوق، هیات مدیره شرکت باید طبق مفاد قانون تجارت درخصوص زمان برگزاری مجمع تصمیم گیری و به سهامداران اطلاع رسانی کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :