آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242063
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1397 17:21
تعداد بازدید : 440

توضيح رئيس مركز روابط عمومي وزارت ارتباطات درباره برنامه حالا خورشيد با حضور وزير صنعت: طرح فهرست تخصیصی یا تأمینی ارزبگیران به حاشیه بردن موضوع است

رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات وفناوري اطلاعات در گفت وگو با عصر ايران گفت: علاقه آقاي آذري جهرمي به آقاي شريعتمداري به عنوان شخصيتي انقلابي و با تجربه، متقابل است و بين اين دو وزير كابينه تدبير و اميد احترام و روابط دوستانه اي وجود دارد و خواهد داشت.

سيدجمال هاديان طبائي زواره ادامه داد: امروز مردم از شفافيت استقبال مي كنند و قاعدتاً نبايد راز مگو و محرمانه اي در قبال آنها وجود داشته باشد و به همين دليل انتشار فهرست تخصيص و ترخيص ارز بگيران با استقبال مردم مواجه شد. 

هاديان افزود: طرح فهرست تخصیصی یا تأمینی ارزبگیران به حاشیه بردن موضوع است و آنچه مهم است دستور و تاكيد رئيس جمهور محترم برای انتشار فهرست ارزبگيران و شفافيتی است که مورد مطالبه مردم است و تعجب آور و سوال برانگيز آنكه چرا بخش بزرگتر فهرست تامين يا تخصيص ارزبگیران هنوز منتشر نشده است در حالي كه مردم و افكار عمومي منتظر انتشار چنين فهرستي هستند تا درباره آن قضاوت كنند.  

وي ادامه داد: فهرست تامين باشد يا تخصيص یا ترخيص فرق نمي كند بهرحال تخصيص شكل بالقوه تامين است و چند روز يا چند ماه بعد تامين خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :